PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32877}

Co za życie

Life or Something Like It
6,2 16 529
ocen
6,2 10 1 16529
5,2 4
oceny krytyków
Co za życie
powrót do forum filmu Co za życie

Była bardzo sztuczna w tej roli co spowodowało ze film stracił na wartosci

użytkownik usunięty
Goracy

nie zgadzam sie, ale rozumiem ze jak ktos caly film patrzyl na jej sztywny, tleniony, reporterski fryz to mogl odniesc takie wrazenie

ocenił(a) film na 5

Kazdy ma swoje zdanie

Goracy

Cały jej image był z góry do dołu wyreżyserowany. Ona miała wyglądać jakby jedyne na czym jej zależy to wygląd. Zresztą powtarzała kilkukrotnie w rozmowie z Pete'em, czy z Gwen (swoją siostrą), szefem czy przyjaciółką, że jest w Seattle burzą blond włosów; że jedyne co je to sałatki, i parę innych aluzji dotyczących sztucznego wyglądu.

ocenił(a) film na 5
lykke_

Blad jej nie pasuje

ocenił(a) film na 10
Goracy

Pasuje i to bardzo. Nie wiem czy wygląda lepiej czy gorzej w blond włosach.. po prostu inaczej. W środku filmu jest taki fragment w którym nie ma tej ogromnej fryzury postawionej i wygląda bardzo dobrze.

Goracy

Bląd jej pasuje (obejrzyj sobie takie filmy jak "60 sekund" albo "Przerwana lekcja muzyki"...), nie pasuje jej baaaaardzo jasny bląd.. Brrr... Nie mogę patrzeć na te włosy...

użytkownik usunięty
Charlie_Pace

błąd? błędy zawsze źle wyglądają. a kolor włosów blond to już inna sprawa.

użytkownik usunięty
lykke_

Dwadzieścia lat temu tleniony blond mógł jeszcze kojarzyć się z esencją sztuczności.Dzisiaj to jest nic w porównaniu z twarzą, biustem i tyłkiem z silikonu i botoksu,przedłużanymi i zagęszczanymi rzęsami,permanentnymi brwiami,doczepianymi włosami,opalenizną z solarium,tatuażami u tych wszystkich farbowanych brunetek,rudych i blondynek z tv,insta,tik toka i snapa:)

ocenił(a) film na 7
Goracy

U mnie odwrotnie,nie przepadam za nią i jej grą ale tu moim zdaniem zagrała bardzo dobrze jak na nią

ocenił(a) film na 5
Goracy

popieram, lubie Angeline, ale jej gra w tym filmie doprowadzala mnie do szalu

Goracy

"bląd" LOL, Angelina jest naturalną blondynką, ale wygląda za słodko i za sztucznie w takim wydaniu, chociaż w "Przerwanej lekcji muzyki" prezentowała się niesamowicie :)

Goracy

Ona nie zagrała sztucznie tylko fenomenalnie oddała sztuczną postać jaką Lanie sobie wykreowała, bo wtedy myślała że jest idealna.

ocenił(a) film na 7
butryk_2

Też odniosłem takie wrażenie.

ocenił(a) film na 7
Goracy

Polecam film „GIA” z Angeliną Jolie
https://www.filmweb.pl/film/Gia-1998-1413

Goracy

No właśnie nawet bym chętnie obejrzała ten film, ale jak zobaczyłam Angie w tych sztucznych żóltych włosach z uchylonymi wiecznie ustami......to nie dałam rady:-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones