PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836650}
7,8 42 441
ocen
7,8 10 1 42441
7,3 35
ocen krytyków
Co w duszy gra
powrót do forum filmu Co w duszy gra

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry, ciepły film, jednak mam wrażenie, że dla widza dojrzalszego, moje dzieci się nudziły, ale w końcu nam się też coś od filmów animowanych należy :) oglądałam na Disney+

katjoshka

Na polskim Disney +? Bo nie widzę opcji zakladania tam konta na stronie, i nie wiem jak mam obejrzec ten film. I chcialam zapytac, za ile jest do wykupienia disney +? Albo ile kosztuje sam film?

ocenił(a) film na 8
Martina4mar

mieszkam w Irlandii, Disney kosztuje 8e miesięcznie

ocenił(a) film na 8
katjoshka

Bo to raczej dla dzieciaków szukających drogi w życiu, próbujących nowych pasji. Takich 11-14 lat. I dla dorosłych, to fakt. Ciągle jeszcze się śmieję w głos :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
katjoshka

Z plusów:
- superancka animacja! Te "płaskie postacie", ten Terry - kurde, ale to było wyczesane w kosmos!
- Richard Ayoade jako Jerry. Ten głos i styl mówienia jest nie do podrobienia! Aż się za Mossem zatęskniło :-)

Z minusów:
- taki "pod Oscara" film robiony. Jest i politycznie poprawny, i kolorowy, i jest smutno, jest i wesoło, jest i morał, jest i o przyjaźni... Wszystkie kluczowe sprawy "odhaczone", specjaliści od marketingu zrobili dobrą robotę
- w zasadzie nie wiadomo kto ma być odbiorcą. Podejrzewam że dzieci szybko się znudzą przez bardzo szybką i skomplikowaną akcję i potraktują to jako kolejną kolorową bajkę o kolorowych kuleczkach i śmiesznym kocie. Dorośli mogą być trochę zażenowani slapstikowymi żartami, pościgami w 3D i infantylnością. Więc jest wszystkiego po trochu, więc wyszło takie "od lat 5 do 105".

Sumarycznie - jest nieźle, ale do "Inside out" to raczej się nie umywa.

ocenił(a) film na 7
zmechu

Hej - zgadzam się ze wszystkim prócz tego wieku, myślę że 5-latki się zanudzą na tym filmie. Jak napisała Woooo - 11 wzwyż raczej (choć nie wiem, dlaczego nie 10, przykładowo, ale pięciolatkowie mogą się nudzić). Pzdr!

ocenił(a) film na 7
Lumenis

Wydaje mi się, że nawet nieco więcej. Nie wiem jak odczucia innych, ale było sporo miejsc w których bohaterowie tak trajkotali, że trzeba było się bardzo skupiać nad tym co mówią żeby nie stracić wątku. Wiec człowiek się skupia i wysila żeby z tego słowotoku jak karabin maszynowy coś zrozumieć - i się wkurza bo to są dziecinne przekomarzanki i robienie głupich min. A dziecko/nastolatek może nie uchwycić sensu i zapamięta kota robiącego zabawne minki i bujającego się na klamce.

ocenił(a) film na 9
zmechu

Mój syn się nie nudził, a ja nie byłam zażenowana. To piękny film.

Dlaczego jak coś jest ładne i wartościowe to zaraz na siłę pod Oskara?

katjoshka

świetny film, z córką płakaliśmy jak bobry na samym końcu. Jak ktoś nie wdział to tutaj można https://filmhit.pl/filmy-online/soul/

ocenił(a) film na 10
katjoshka

jak przeczytalem dojrzalszego to myslalem ze masz na mysli emerytow... wiadomo do kazdego filmu trzeba dojrzec. ja Odyseje Kosmiczna 2001 ogladalem juz po 18 roku zycia a do teraz chyba nie do konca ogarnalem wszystkie watki

katjoshka

Zależy od dziecka, moje ma kilka mniej niż 11 i filmem było zachwycone. Duzo z niego wyniosło, samo potrafiło mi powiedzieć o co w nim chodziło (choć przyznam, że mnie zaskoczyło tym)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones