PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829104}

Coś się kończy, coś zaczyna

Endings, Beginnings
5,5 4 683
oceny
5,5 10 1 4683
5,0 5
ocen krytyków
Coś się kończy, coś zaczyna
powrót do forum filmu Coś się kończy, coś zaczyna

Gimby nie zrozumiejo

ocenił(a) film na 9

To na pewno nie jest film dla tych, którzy łakną akcji i dynamiki lub mają 13 lat. Docenią go ludzie, którzy są w trudnym życiowym momencie albo po prostu żyją już trochę na tym świecie i wiedzą, że życie nie jest czarno-białe. Zachwycająca Woodlyn i jak zawsze magnetyzujący Sebastian Stan.

ocenił(a) film na 4
thevodka

Naprawdę!!?? Wystarczy zajść w ciążę i wszystkie problemy się rozwiązują? Żenada.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

To chyba za duże uproszczenie tego filmu. Mnie się spodobał sposób realizacji tego filmu, taki jakbyśmy byli blisko bohaterów i podglądali ich przez szczelinke w drzwiach. To miało klimat. Poza tym dla mnie to była historia obrazujące, że każdy z nas ciągnie jakiś bagaż ze sobą, popełnia błędy, staje przed trudnymi wyborami, życie się komplikuje. Po prostu mi się podobało bo w takim momencie życia jestem, że rozumiem bohaterów i nie osądzam. Ale rozumiem, jeśli ktoś nie czuje tego klimatu i uważa Daphne za durną nieodpowiedzialną babę:)

ocenił(a) film na 9
thevodka

A, no i chyba raczej to oczywiste że nie chodziło o to że ciąża rozwiązała jakieś problemy, ale myślę sprawiła, że Daphne sama się polubiła i odnalazła.

ocenił(a) film na 4
thevodka

Oczywiście szanuję Twoje odczucia i opinię. Może nie byłam w odpowiednim nastroju oglądając ten film:))

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Nawet za Sebastiana Stana nie podciągniesz oceny?;)

ocenił(a) film na 4
thevodka

Taką mam zasadę, że zmieniam ocenę dopiero jak ponownie obejrzę film. Jak kiedyś się na to skuszę, to zobaczymy

ocenił(a) film na 8
thevodka

Dokładnie. Trzeba poczuć ten film, ten klimat i te emocje. Dla mnie to wszystko było bardzo prawdziwe, bo takie jest właśnie życie.

Agatonik

nie była w ciąży

ocenił(a) film na 8
thevodka

Dokładnie. Czuje się go lub nie. Takie jest moje zdanie. Ja nie oglądałam go tylko oczami...

ocenił(a) film na 8
thevodka

Film jest rewelacyjny , taki naturalny , prawdziwy może dlatego że improwizowany . Gra aktorska super, 8 /10

thevodka

Przestań jakie gminy, żaden poważny czy poważna 30+ nie zainteresuje się tym g…. dla dzieci. Film byle jak zrobiony i byle jak zagrany.

ocenił(a) film na 9
VIOLATOR1974

Jeśli ten film nazywasz gównem dla dzieci to chyba nie widziałaś naprawdę złego filmu.

thevodka

Nie każdy kino klasy c uznaje za dobre kino tak jak Ty i wystawia mu ocenę 9

ocenił(a) film na 9
VIOLATOR1974

To oczywiste że nie każdy i ja naprawdę nie mam z tym problemu, że Tobie się ten film nie podobał. Nie będę Cię co do niego przekonywać, ale nie zmienię też swojej oceny.

thevodka

gdzie znajdę fiilm online za free?

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Filman. cc. Tam w ogóle jest dużo filmów, tylko reklamy na początku są denerwujące.

thevodka

jest tam film ale odnośnik tylko do cda premium za kasę :((

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Uuu, faktycznie. Pousuwali dostępne linki, a przez baaardzo długi czas można było tam obejrzeć ten film za free. Teraz już nigdzie nie mogę go znaleźć.

thevodka

szkoda

Weronka90

Polecam filser ten film też jest na tej stronie z lektorem. https://filser.cc/watch/e7b3acb8470/1/1

buterfly

dziękuję a ciekawe kiedy będzie online Euforia sezon 4 i sex education:D

Weronka90

Czwarty sezon Sex education zapewne szybciej, bo już jest w trakcie realizacji :)

buterfly

no nie mogę się doczekać:D

Weronka90

Przyznam, że rzadko oglądam teen movie, chociaż czasami się zdarza ;)

buterfly

Jakos te seriale przypadły mi do gustu:)

Weronka90

Ja na razie unikam, przyznam, że nie jestem do tych seriali przekonany.

buterfly

o gustach się nie dyskutuje ponoć:D

Weronka90

Według mnie po to powstało FW, żeby można podyskutować o gustach :) - Co prawda w przypadku tych seriali musiałby jej najpierw nadrobić niewykluczone, że jednak podyskutujemy na temat innych produkcji.

buterfly

To może polecasz coś godnego obejrzenia w wolnej chwili?

Weronka90

Jeżeli wątek LGBT ci nie wadzi, to polecam ci Wielka miłość (2021), A potem tańczyliśmy (2019), Syberia (2019). Natomiast z innej tematyki thriller Zabicie świętego jelenia (2017) horror psychologiczny Mother (2017) i komediodramat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016) roku. To tak na początek :)

buterfly

kurczę nie mogę znaleźć tych filmów na filman.cc

Weronka90

Wprowadziłem cię w błąd z nazwą pierwszego filmu poprawna nazwa tej produkcji to Wielka wolność. Pozostałe już są podane prawidłowo i oprócz A potem tańczyliśmy (2019), pozostałe znalazłem, na tej stronie, o której wspominałaś. Wpisuj bez roku, bo nie raz przez to nie wyszukuje tytułów, jeżeli nadal nie znajdziesz, polecam ponowie, https://filser.cc/ tam jest również, A potem tańczyliśmy (2019).

buterfly

a trzeba tam zakładać konto by obejrzeć film?

Weronka90

Strona jest darmowa, można oglądać bez zakładania konta.

buterfly

zaczynam oglądać Wielka wolność i myślę,że seans będzie udany:d

Weronka90

Cieszę się, daj znać, po obejrzeniu jak oceniłaś.

buterfly

jakoś zgubiłam wątek i nie wiedziałam o co chodzi w tym filmie i średnio mi się podobał;p

Weronka90

Pamiętasz, w którym momencie zgubiłaś wątek, może pomogę wyjaśnić?

buterfly

jakoś nie przypadł mi do gustu bo niby gej trafia do wiezienia i tworzy relacje z innym facetem i o to tylko chodzi w tym filmie?

Weronka90

Moim zdaniem film jest bardziej złożony, ukazuje historie człowieka, który przez większość czasu pozostaje w więzieniu, zapomina, jak wygląda wolność. Idealnie ukazuje to ostatnia scena, w którym główny bohater, wychodząc na wolność, wchodzi do baru dla homoseksualistów, lecz z niego nie korzysta, a jedynie spogląda na uczestników, rozumiał, że nie potrafił się odnaleźć w nowej rzeczywistości, postanawia wiec ponowie przez dewastacje sklepu trawić do wwiezienia. Mam nadzieje, że udało mi się objaśnić, o czym opowiada produkcja.

buterfly

Dzięki a może nie zrozumiałam filmu bo dzień wcześniej miałam dużo załatwień i byłam zmęczona bo zrobiłam ponad 20 tys kroków i trochę byłam śpiąca jak oglądałam ten film a też ma człowiek dużo zmartwień i nie potrafi się czasem skupić na seansie

Weronka90

Rozumiem natłok obowiązków i myśli nie sprzyja oglądaniu. Zachęcam, gdy będziesz miała więcej wolnego do ponownego obejrzenia.

buterfly

może obejrzę ale inny film:)

Weronka90

Polecam sprawdzić, może przypadną ci do gustu.

Oczywiście nie na siłę jak znajdziesz czas i obejrzysz, kolejne daj znać :)

buterfly

Teraz oglądam jakiś film Przyjaciółki a potem Nastolatki a jak obejrzę coś Twojego dam znać:)

Weronka90

Seanse okazały się udane?

buterfly

Nic Twojego nie oglądałam bo na razie nie ma na to czasu:P

Weronka90

Nie ma pośpiechu, teraz ciekawią mnie twoje dwa filmy, które oglądałaś :)

buterfly

Takie o szału nie ma ale z braku laku możesz oglądać jeden jest na Polsat go a drugi na filman

buterfly

fajny jest serial Niezwykła prawniczka Woo:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones