PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714080}

Cloverfield Lane 10

10 Cloverfield Lane
6,5 102 450
ocen
6,5 10 1 102450
6,9 26
ocen krytyków
Cloverfield Lane 10
powrót do forum filmu Cloverfield Lane 10

Zacznę może od tego, iż nie wiedziałem, że jest to kontynuacja czy spin-off "Projektu:Monster", widziałem również jedynie urywek zwiastuna więc film oglądałem nie spodziewając się niczego. Chyba ktoś słusznie zauważył, że była to najlepsza opcja bo przez większość filmu nie byłem do końca pewny czy jednak serio jest tam na zewnątrz jakieś skażenie czy Howard jest po prostu poszukiwanym psycholem-pedofilem i całą tę apokalipsę zmyślił by zatrzymać przy sobie Michelle.
Powiem wam, że gdy Michelle uciekła z bunkru, zobaczyła ptaki, zdjęła maskę i okazało się, że na powierzchni wszystko ok to naprawdę byłem zachwycony, że jednak opcja z Howardem-psycholem zakończy ten film. Jednak nie. Na ostatnie 5 minut filmu nagle mamy do czynienia z kosmitami, statkiem pozaziemskim i Bóg wie czym jeszcze. Strasznie się zawiodłem taki finiszem i dałem ocenę 6/10, lecz gdyby finał odbył się bez cywilizacji pozaziemskiej to pewnie dałbym "Cloverfield Lane 10" ocenę z 7,5/10

ocenił(a) film na 8
Rales

Końcówka jest faktycznie bardzo specyficzna, mi się jednak podobała.

ocenił(a) film na 6
Rales

To już nawet nie to, ze okazało się, ze miał rację. Mnie boli fakt, ze ostatnie parę minut filmu jest tak naszpikowane bzdurami. No bo serio? Butelka burbonu załatwia statek (czy co to tam bylo)? Trujący gaz przestaje być problemem 30 sekund po jego rozpyleniu? Moze nieslusznie domagam sie realizmu w scenie starcia z kosmitami, ale jednak-serio? Bardzo liczylam na to, ze na koncu sie obudzi w tym samochodzie i okaze sie, ze to wszystko bylo tylko snem...

ocenił(a) film na 7
Rales

Nasłuchałem się, że końcówka jest zaskakująca i powalająca więc się zawiodłem. W końcu trzeciego wyjścia być nie mogło. No i oglądałem ,,Cloverfield" .
Ale film dobry.

Rales

Przecież gdyby okazał się psycholem to film byłby przewidywalny od początku do końca. Właśnie dzięki taiemu zakończeniu jest ciekawy i zaskakujący.

ocenił(a) film na 6
Rales

the same. Tyle w temacie. Masakra, jak zepsuć film w ostatnie 10min..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones