PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778075}
5,3 6 956
ocen
5,3 10 1 6956

Clinical
powrót do forum filmu Clinical

Spoilery Przez 10minut nawet ciekawie tak z 5/10, potem juz nudy totalne, dialogi nudne, retrospekcje nudne itp. Przez godzine nic sie nie dzialo. Chcieli zrobic z tego filmu jakiegos totalnego kozaka, ale wyszlo gowno przkombinowane. Dostajemy laske na dragach i typa ktory jest terminatorem, w ktoryms momencie maja konfrontacje uu napiecie uuu laska robi mu dziure w szyji, ale dalej zyje (tracac przy tym xkg krwi) akcja idzie pelna parą. I je b cios z bejzbola w glowe napastnika, ale pedofil sie nie poddaja, nasza glowna bohaterka postanawia mu oderwac przyszyta twarz i koniec uff szkoda, ze tak sie to konczy. Myslalem, ze ziomek wstanie jak w terminatorze i kazdego zabije 3/10 slabizna

ocenił(a) film na 4
GamoraRuss

Niestety, ale się zgadzam. Film mi się podobał do momentu, gdy wszystko zaczęło się wyjaśniać. Co do szyi, krew się lała, jakby bohaterka trafiła w tętnicę szyjną, a on sobie po prostu nakrył ranę ręką i normalnie funkcjonował. Nie wiem po co się tworzy takie idiotyzmy, mogła go drasnąć w rękę, reżyser miałby krew, a i byłoby logicznie. Całe rozwiązanie historii bardzo naciągane, nie podobało mi się, przekombinowali. Nie pierwszy raz widzę w filmie, że co za dużo plot twistów, to niezdrowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones