PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608990}

Cichy dom

Silent House
5,0 5 668
ocen
5,0 10 1 5668
Cichy dom
powrót do forum filmu Cichy dom

Wiem już skąd tak niska ocena i pytania typu o co chodziło na końcu.... NIe myslice!!

ocenił(a) film na 6
kamil369

Film trochę lepszy niż przeciętny. Fajne natomiast jest to, że prawie cały film w jednym ujęciu (a właściwie na taki tylko wygląda). Czemu prawie - bo cięcia są w takich miejscach, że ciężko je zauważyć.

ocenił(a) film na 5
Hunter

nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 7
akuki

dokładnie, tez zauważyłam cięcia, teraz to chyba modne, długie ujęcia. look- birdman

użytkownik usunięty
kamil369

Narzuca mi się ironia w tytule tematu, zważywszy na to, że bohaterka nie należała do zdrowo myślących ;P

ocenił(a) film na 8

dlatego widzowie powinni :D

ocenił(a) film na 7
kamil369

czemu nie myślcie? XD film nabiera sensu gdy się nad nim dłużej zastanowić ;)

ocenił(a) film na 7
parczewska

po trailerze jednak spodziewałam się jeszcze większej... hmm jakby to powiedzieć ...mary senno psychiatrycznej. Odrobine liznęlo to klimatu 'snu na jawie' schizofrenika, jednak jak dla mnie za mało.

ocenił(a) film na 4
kamil369

jeśli chcecie filmów do pomyślenia to oglądajcie np. filmy Bergmana. Tam reżyser nie ogranicza się do budowania napięcia na banałach typu opuszczony dom, stuku puku i dziewczynka pojawiająca się i znikająca znienacka. A i od aktorów wymaga się więcej niż robienia przerażonych min i biegania tu i ówdzie. A mimo wszystko u Bergmana jest sto razy więcej schizy i chorób psychicznych niż w tych wszystkich schematycznych horrorach/thrillerach jakie się teraz kręci.

ocenił(a) film na 4
kamil369

Zgadzam się. Nie wiem zresztą jak można go nie zrozumieć, wszystko podano na tacy. Nie powinien być w kategorii horror, bo ktoś może czuć się rozczarowany. To film psychologiczny. I to dobry.

kamil369

Wierna kopi oryginału?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones