PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 185
ocen
6,6 10 1 56185
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Do kitu

ocenił(a) film na 5

Film jest tak nudny, ze doszedłem tylko do 55 minuty, taka cholerna duda ze az wstyd. Beznadzieja nie polecam!

użytkownik usunięty
Juzam_Djinn

co ty kurna pier piiiiii, przeciez ten film na tle polskich produkcji ostatnich lat to niemal perelka! /saper83

użytkownik usunięty
Juzam_Djinn

popieram!! ja obejżałam cały, ale ledwo wytrzy,małam. shit jak niewiem co:/ dawno czegoś tak tragicznego nie widziałam:/

Juzam_Djinn

Nie bardzo wiem do według ciebie w tym filmie jest aż tak nudnego, żeby nie dało się go w całości obejrzeć. Ja widziałem film cztery razy i za każdym razem miałem ubaw po pachy. Film bawi świetnymi dialogami, zaskakującymi zwrotami akcji, aktorstwem i wieloma innymi rzeczami. Według mnie jest to jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich paru ładnych lat, przebijająca wszelkie "perełki", takie jak na przykład: KARIERA NIKOSIA DYZMY, E=mc2, czy też koszmarny PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO. Jeżeli masz coś do tego filmu to napisz dokładnie o co ci chodzi. Wtedy podyskutujemy, ponieważ nie ma nic gorszego niż gołosłowność.

ocenił(a) film na 6
dolasz

Dokładnie, film genialny (jak zapowiadali twórcy: kultowy) nie był, ale raczej pozytywnie odstaje od wielu innych nowych polskich komedii zarówno reżysersko (dużo fajnych ujęć, fajne animacje, pomysły) jak i pod względem scenariusza. Nie było tak źle.
6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones