PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36750}
6,6 56 185
ocen
6,6 10 1 56185
6,1 11
ocen krytyków
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

ale coś im nie wyszło
Nie byłem jakoś wielce zainteresowany filmem, oglądałem bo oglądałem, tak jakby 1 okiem
Najbardziej drażniącym elementem w tym filmie jest masa całkowicie niepotrzebnych
przekleństw.
kropka

ocenił(a) film na 9
Czarny_Lotos

ciekawe jakie analogie z tarantino tu widzisz geniuszu...

Czarny_Lotos

Przekleństw? Gdzie widziałeś tę masę przekleństw? Kilka razy padło słowo "wypierdalaj" i tyle, jeżeli wolisz ugrzecznione komedie to pooglądaj sobie seriale w tv.

ocenił(a) film na 7
Czarny_Lotos

masa przeklenstw hehe zobacz sobie amerykanski film .. tam w co drugim zdaniu mowia po 2,3 przeklenstwa wiec w tym az tak duzo nie bylo porownujac zagraniczne filmy

ocenił(a) film na 4
Czarny_Lotos

Zgadzam się, że zupełnie niepotrzebne przekleństwa z kapelusza drażnią uszy...
Poza tym dialogi. Ich poziom sugeruje, że pisał je świeżo upieczony maturzysta technikum dla którego na dodatek na zajęcia z języka polskiego było pod górkę...
Gdyby je dopieścić przy tak zwariowanym scenariuszu wyszłaby wspaniała zwariowana komedia. A tak? Kolejny słaby film... :(

Ps. Gdzie się podziali scenarzyści na poziomie?

ocenił(a) film na 4
maciek.wp

Nie wspomniałem o słabej grze wielu "aktorów". Jak kołki drewniane bez grama emocji na facjatach. Dialogi wypowiadali jak przedszkolaki recytują życzenia dla mamusi z okazji Dnia Matki.
Cichopek i bracia Mroczkowie tylko by podwyższyli średnią...

ocenił(a) film na 9
maciek.wp

Pieprzysz kolego jak mało kto...

ocenił(a) film na 4
photograph1

Nie jestem Twoim kolegą

ocenił(a) film na 4
photograph1

A za komplement dziękuję.
Porozmawiam jednak z moją kobietą, aby nie paplała tak na temat naszego udanego życia erotycznego...

ocenił(a) film na 9
maciek.wp

Nie pochlebiaj sobie...

ocenił(a) film na 5
maciek.wp

Przekleństw nie lubię, ale co do języka po technikum, to przecież postacie nie były profesorami, zbyt piękna polszczyzna by się gryzła...

maciek.wp

obejrzyj sobie muminki tam nc nie drazni uszu

ocenił(a) film na 6
Czarny_Lotos

Mi się ten film nie pododbał, jedyna scena ktora mi się spodobała to ta, w ktorej zobaczyłam Aleksandrę Radwańską (Mania - z przepisu na życiejakby ktoś nie wiedział). A tak ogólnie to średni film.

ocenił(a) film na 8
izka1998

a kto to jest Mania?

ocenił(a) film na 6
karollo24

To jedna z bohaterek serialu Przepis na życie

ocenił(a) film na 7
Czarny_Lotos

@ Czarny_Lotos dużo osób komentuje filmy takie jak Killing Jar, ze jest to nieudana próba naśladownictwa Quentina Tarantino i często mają rację.
Odnoszę wrażenie, że chciałeś pobawić się w takich ludzi, ale coś Ci nie wyszło.

ocenił(a) film na 8
Jagga

W sumie tak, trochę za dużo przekleństw, też zwróciłem uwagę, niektóre dialogi z wulgaryzmami były bardzo dobre, ale przez nadużywanie ich, trochę straciły na wartości według mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones