PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204098}

Chlor

Chlorine
5,0 153
oceny
5,0 10 1 153
Chlor
powrót do forum filmu Chlor

Ludzie

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem ten film dzisiaj na Filmbox premium i jestem w szoku. A tu ani opisu ani za wiele szczegółów. A film jest z 2013 roku i jest rewelacyjny. Polecam wszystkim !!!

chemas

4/10 tutaj, 4.5/10 na IMDB i przede wszystkim 8% na RT. Dzięki za rekomendację, ale pozwolę sobie pozostać sceptyczny w tak niepięknych okolicznościach przyrody. :)

ocenił(a) film na 9
Marac

okej :)

ocenił(a) film na 6
Marac

Potwierdza, przynajmniej częściowo, film zaskakuje, bo jest całkiem niezły, ma swój klimat i urok, trochę czegoś mu zabrakło i dlatego te 9 chemasa to trochę odlot, ale zakładam, że mógł mu bardziej podejść i stąd takie gołębie serce.

ZSGifMan

No sam już nie wiem, kurczę... Inne posty na forum też pozytywne...

Jeszcze nie widziałem chyba, żeby film tak totalnie zjechany przez oceniających (zwłaszcza na RT, do którego ocen mam chyba największe zaufanie), miał same pozytywne komcie na forum.

ocenił(a) film na 6
Marac

Ale widziałeś w końcu, czy nie?
Bo nie wiem, czy nie dyskutujemy o zawartości... zamkniętego pudełka.

ZSGifMan

Nie no, skąd... Przecież pisałem, że sobie daruję.
Jednak dziwi mnie ta róznica.

ocenił(a) film na 6
Marac

OK.
Ale 0.5 to nie taka znowu wielka różnica...

ZSGifMan

Nie nie. Różnica między samymi entuzjastycznymi opiniami tu na forum a niskimi ocenami wszędzie.

ocenił(a) film na 6
Marac

No to musisz sam zobaczyć, bo inaczej się nie dowiesz.
Sam się zdziwiłem, bo film puściłem, a myślałem, że to jakaś kupa będzie, tymczasem nawet nawet i ciekawy, a tu ci patrzę, szit ;) 4 ileś tylko...? Co jest?

ZSGifMan

Cholera no... Szlag mnie z Wami trafi... ;-)
Dodaję do "Do obejrzenia" :)
Ale jak mi się nie spodoba, to będę Was straszył po nocach. ;-)

ocenił(a) film na 6
Marac

Dobra :D
Nie ma sprawy!
Nudne mam sny zazwyczaj, więc może wprowadzisz w nie trochę świeżości i dreszczyku emocji... ;)

ocenił(a) film na 9
Marac

mimo wszystko spróbuj ;P

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Klimat mnie uderzył, ja mam tak, że czasami oceniam pod wpływem chwili. Czas na zweryfikowanie

chemas

Służę:

Georgie i Roger (Kyra Sedgwick i Vincent D'Onofrio) są nowozelandzkim małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Otoczeni przez dobrze sytuowanych sąsiadów i przyjaciół, koncentrują się na utrzymaniu satysfakcjonującego poziomu życia. Gdy pewnego dnia Georgie stwierdza, że ich obecna sytuacja materialna jej nie wystarcza, postanawia namówić męża, by wykorzystał moment zawirowań na ryku finansowym i zainwestował pieniądze. Wkrótce do Rogera zgłasza się lokalny diler narkotyków z prośbą o poradę w sprawie ulokowania znacznej sumy pieniędzy, stawiając tym samym Rogera przed prawdziwym dylematem.

ocenił(a) film na 9
voleon

Dzięki :) Ale film oglądałem

użytkownik usunięty
chemas

Dalej leci

ocenił(a) film na 9

to dobrze

ocenił(a) film na 6
chemas

I dalej...

chemas

Do wszystkich zainteresowanych w tym temacie: użytkownik, który tchórzliwie ukrywa się pod nazwą "chemas" od lat zalega ze spłatą długu, który zaciągnął od państwa, żeby mieć środki na alkoholowe libacje.

https://narodowecentrumdlugow.pl/dluznik/przemyslaw-stelmasiak-zlocieniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones