PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609980}

Chińczyk na wynos

Un cuento chino
6,7 2 983
oceny
6,7 10 1 2983
Chińczyk na wynos
powrót do forum filmu Chińczyk na wynos

Świetny !

ocenił(a) film na 8

Kolejny nietuzinkowy argentyński film, rozczulająco rozweselający ze szczyptą absurdu - poczciwieństwo w utarczkach z prozą życia. Te wstawki w języku chińskim rozśmieszyły mnie do łez i mogę powtórzyć za główną bohaterką " ...nigdy nie sądziłam, że tak się rozerwę z kimś kogo nie rozumiem" :)

ocenił(a) film na 8
burlesco

Jest też późniejszy, francuski wariant - niezły, ale argentyńskiego pierwowzoru nie przeskoczył ;)

ocenił(a) film na 9
burlesco

Bardzo,bardzo się cieszę,że Ci przypadł do gustu :) Polecałem go tylu znajomym i nikomu nie chciało się zerknąć.To jest kino,które kocham.Mądre,śmieszne,oryginalne.Kiedyś Czesi mieli taki złoty okres w kręceniu cudownych filmów,ale chyba niestety już się skończył.

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

O taak! Trudno namówić znajomych do wglądu....czasem mi się to udaje. A kino argentyńskie polubiłam bardzo, faktycznie chyba przejęli pałeczkę od Czechów ;)

ocenił(a) film na 7
burlesco

Kino ameryki łacińskiej ma się coraz lepiej.Może to wydać się dziwne ale ja kibicowałem Roberto i Mari,wiem że to wątek mniej ważny w tym filmie ale mnie się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
chimeryk

:) film w specyficznym klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones