PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835425}
6,6 6 105
ocen
6,6 10 1 6105
5,2 9
ocen krytyków
Cherry: Niewinność utracona
powrót do forum filmu Cherry: Niewinność utracona

Ten epilog.... CZEMU?!

ocenił(a) film na 6

Całkiem dobry film, trochę mnie zawiodła część w wojsku i brak brutalnego, tragicznego zakończenia zapadającego w pamięć.
Moim zdaniem ten film zasłużył na zakończenie które spowodowało by opad szczęki.... Ale co tam, dostaliśmy tanie szczęśliwe zakończenie z minimalna dawką przemocy.
Bracia Russo to nie Bracia Coen, niestety....

użytkownik usunięty
DRSRng

zakończenie jest, jakie jest, nie ze względu na reżyserię; film inspirowany był autobiograficzną książką Nico Walkera "Świeży". Autor nadal żyje i zapewne ma się dobrze, dlatego brak tragicznego zakończenia nie powinien dziwić, i nie jest w tym wypadku dla filmu żadną ujmą.

ocenił(a) film na 7

I sa nadal ze soba?

aronn

Tak, autor nadal siedzi w więzieniu

niektórzy ludzie na siłę szukają tragicznych zakończeń...

ocenił(a) film na 7
DRSRng

też się spodziewałem że dziewczyna nie dożyje wyjścia lubego na wolność

DRSRng

Nie spodziewałem się, że przeżyje i wyjdzie na wolność. Przy scenie walenia w kabel przed aresztowaniem, reżyser położył nacisk na to, aby pokazać widzowi, że Holland leży pod drzewem ze złocistymi liśćmi, więc spodziewałem się zlodego strzału... a tu zonk.

ocenił(a) film na 9
DRSRng

Akurat to nie nie autobiografia a książka posiadająca elementy autobiografficzne zaczerpnięte z życia - nie jest z żadną Emily którą też zaraził narkomanią a jakaś poetką poznaną zza krat, Im więcej wywiadów z Nico tym więcej różnic widać. Wyczekuje z niecierpliwością kolejnego tytułu jego autorstwa, uważam że zarówno książka jak i jej ekranizacja jest bardzo dobra

ocenił(a) film na 6
pidzieciol

może jestem trochę krytyczny, oczekiwałem fargo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones