PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739185}

Champion 4: Walka o honor

Boyka: Undisputed IV
7,1 13 830
ocen
7,1 10 1 13830
5,0 5
ocen krytyków
Champion 4: Walka o honor
powrót do forum filmu Champion 4: Walka o honor

jak długo

ocenił(a) film na 5

jak długo jeszcze trzeba będzie czekać na premiere ? :)

Farcik18

No właśnie
ja też czekam i czekam na tą premierę . Kiedy będzie ?

marta24l

Nieoficjalne info to że filmu jeszcze nie ukończono,aczkolwiek prace są na finiszu i premiera w USA latem,kiedy u nas? pewnie tez niedługo.

ocenił(a) film na 9
Farcik18

Niedługo lipiec i bez premiery.

Farcik18

Na imdb podali datę 1.09.2016r

rocky_filmaniak

ciekawe czy to pójdzie na kino czy odrazu na dvd ?

luki29

nie mam pojęcia, ale pewnie dvd

ocenił(a) film na 9
rocky_filmaniak

serio? we wrześniu? miał być w 2 połowie :(

ocenił(a) film na 10
Blashix

wrzesien to tez druga połowa,dobrze ze nie w grudniu..

Latka13

Na IMDb podano że premiera w USA 18 października.

rocky_filmaniak

Co chwilę przesuwają, teraz jest 17 stycznia 2017 czyli w tym roku raczej nie zobaczymy :(

ocenił(a) film na 9
rocky_filmaniak

no tutaj jest napisane: https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/51apb2/hi_reddit_im_scott_adkins_actor_ma rtial_artist_i/

ocenił(a) film na 5
Farcik18

22 września, już pewne "Boyka: Undisputed will premiere at this years Fantastic Fest in Austin, Texas 22nd September. Blue Ray, DVD & VOD dates to follow very soon."

ocenił(a) film na 10
konradken

też to słyszałem mam skromną nadzieję że zobaczę film jeszcze w tym roku, szkoda że już takich filmów nie wrzucają do kin :/

Farcik18

GDZIE OPRÓCZ DVD ITP MOZNA TO OBEJRZEĆ ?

marta24l

Niebawem będzie w sieci,jak każdy niemalże film

ocenił(a) film na 1
marta24l

A Adkins prosił o nie piratowanie filmów zwłaszcza tego. Wiesz dlaczego tak długo zwlekali z zrobieniem czwórki? Bo masa ludzi obejrzała w necie i film mało zarobił. Takie filmy to nie blockbustery i nie zarabiają dużo. nie ma ich w kinach. Poza tym Adkins pisał kiedyś, że jeśli ta część nie zaliczy porażki finansowej jak trójka to doczekamy się może i piątki.

IronManMK42

ok dzięki

IronManMK42

A powiedz gdzie można kupić na dvd ?

ocenił(a) film na 1
marta24l

Na amazonie będzie do kupienia.

IronManMK42

O dzięki . To w poniedziałek sprawdzę czy będzie już bo patrzyłam i nie ma narazie . Dzięki za to i za po przednią informację . Z chęcią kupię ten film :)

ocenił(a) film na 1
marta24l

Na razie jeszcze nie ma ale na pewno będzie. Też kupię ten film. Filmy jak seria Undisputed nie idą do kin tylko od razu na DVD. Jak filmy z Adkinsem będą sie dobrze sprzedawać to nie wykluczone, ze zobaczymy go kiedyś w roli głównej w jakimś kinowym hicie. Polecam śledzić jego facebooka. Jeśli film będzie dostępny to na pewno o nim napisze. https://www.facebook.com/officialscottadkins/?fref=ts

ocenił(a) film na 8
IronManMK42

Powoli się wybja biorąc pod uwagę jego występ w Niezniszczalnych 2 oraz może małą a jednak rolę w Doktorze Strange

ocenił(a) film na 1
matrix142

Tak ale niestety to ciągle tylko małe role. Podobno w niezniszczalnych miał grać już w jedynce i to gościa z drużyny.

ocenił(a) film na 7
IronManMK42

Nieprawda. W Niezniszczalnych 1 miał otrzymac role tego typa którego zagrał Steve Austin(Czyli podobna rola którą otrzymał w 2).

ocenił(a) film na 1
maju90

Mogę się mylić ale przypadkiem nie Randy Couture?

ocenił(a) film na 7
IronManMK42

Nieee..Sprawdż w profilu S.Adkinsa tam w ciekawostkach. Pozdr..

IronManMK42

a śledzę :) Ok to trzeba cierpliwie czekać :) A gdzie kupujesz dvd z nim bo ja raz empik ,raz merlin i saturn

ocenił(a) film na 1
marta24l

Ja kupiłem Ninja 1 i 2 i Krzyżowy ognień przez internet. Niestety Undisputed 2 i 3 nie ma nigdzie na polskim rynku...

IronManMK42

wiem właśnie ,a szukam właśnie Undisputed 2 i 3 i kurcze nic

ocenił(a) film na 7
marta24l

Undisputed 2 i 3 jest po polsku.

ocenił(a) film na 9
bladys123

np na darkwa rez :) he he
efwegfergf

ocenił(a) film na 6
Farcik18

farcik już od jakiegoś tygodnia jak nie lepiej w sieci jest już z lektorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones