PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,2 10 415
ocen
7,2 10 1 10415
7,5 33
oceny krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

trzech osób, które kompletnie nikogo nie obchodzą. Niepotrzebne sceny. Okropne dialogi, okropna muzyka, okropne dwie główne postacie. Gdyby nie ładna Zendaya i jej gra ten film byłby 2/10, tak to jest 3,5 max

ocenił(a) film na 3
Zuzeusz_Pieseusz

Wiem, że to kwestia gustu ale gdzie ona ładna. Mam wrażenie, że ma plecki jakieś albo po prostu po spidermanie zatrudniają ją gdzie się da, żeby na fali ściągnąć ludzi. Gra srednio, wyglada średnio. W dunie bardzo nie. Moje zdanie. Może to moje wrażenie ale non stop wydaje mi się, że jak patrzy to jak taka wredna Pani z sekretariatu. Ale może się mylę i będzie miała wielką karierę. Są gusta i guściki. Mi się nie podoba.

ocenił(a) film na 2
Redgard

Zendaya wygląda tylko ładnie od pasa w dół, reszta się nie udała.

Zuzeusz_Pieseusz

Film dynamiczny, muzyka sztos, Zendaya piękna jak nigdy, wszechstronna. Aktorów widzę pierwszy raz a również zagrali kawał kina. Dla mnie zaskoczenie roku póki co. A nie lubię nawet tenisa. Gusta, guściki.

zaitsu112

Kocham tenisa i trenuje zawodowo, Zendaya piękna?! Dobry żart. Gusta i guściki.

Zuzeusz_Pieseusz

To dlaczego Twoja ocena jest 2, skoro gra aktorska Zendayi ma podwyższać całość?

ocenił(a) film na 5
Zuzeusz_Pieseusz

Dzieki za ten komentarz, nie musze pisać swojego xD

ocenił(a) film na 3
beata94m

Prawdziwy film o tenisie to 7 dni w piekle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones