PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96136}

Chłopak w krainie Alladyna

A Kid in Aladdin's Palace
5,5 147
ocen
5,5 10 1 147
Chłopak w krainie Alladyna
powrót do forum filmu Chłopak w krainie Alladyna

Pod takim tytułem polskim i angielskim lata świetlne temu emitował ten film kanał HBO.

trochę dziwne bo nawet na IMDB nie ma tego angielskiego tytułu, ale sprawdziłem na swojej kopi i reżyser jak i aktorzy się zgadzają.

michael_69

Dzieciak, czy chłopak, mniejsza o to, ważniejsze, żeby nie pisać z błędami. Albo "Chłopak w krainie Aladyna", bo nie ma takiego imienia: Alladyn, albo "Dzieciak na dworze Aladyna" - duże litery są błędem w tym zdaniu.

eltoro10000

te.... kolega, o ci kaman? tytułu są po za wyjątkiem, mogą posiadać nazwy własne.....
na kopi którą posiadam jest tytuł A Kid In Aladdin's Court - dokładnie taki jak tutaj napisałem, czyli każde słowo jest z wielkiej /jak już mówimy o poprawności/ litery. Duża litera to może być np. to: "a" - wysoka na 10 metrów.
Jak masz jakieś problemy, napisz do Hollywood

michael_69

Jak widzę, to ty masz problemy z językiem polskim. W języku angielskim wyrazy w tytułach pisze się dużymi literami, w polskim nie. Tytuł to nie nazwa własna. Jest to błędem. Jak już mówimy o poprawności - piszemy/mówimy "dużą literą", albo "od dużej litery". "Z dużej" (wielkiej, jak chcesz, choć wielka to właśnie sugeruje, że ma z 10 metrów) jest wyrażeniem niepoprawnym jako rusycyzm. Piszemy "kopii", nie "kopi". O pierwszym zdaniu już nie wspomnę, bo w ogóle nie wiem co to znaczy "tytułu są po za wyjątkiem" , mogę tylko zauważyć, że "poza" piszemy łącznie.
Jak masz jakieś problemy to polecam słownik języka polskiego.

eltoro10000

mnie to nie kręci, bo mam to w czterech literach, ale rozumiem że masz bardzo niskie mniemanie o sobie, więc musisz koniecznie choć w taki sposób się dowartościowywać...

więc zastosuję się do twego avataru i nie będę cię karmił....

michael_69

ps. przejrzałem twoje wypowiedzi na tym forum i rzeczywiście znany jesteś z trolingu...
narka pacanie, wesołych świąt,

michael_69

Mnie jedynie leży na sercu poprawne posługiwanie się językiem ojczystym. Niektórzy ludzie są wdzięczni za to, że zwróci im się uwagę na to, że robią błędy i starają się ich w przyszłości nie robić. Ale to są ludzie inteligentni. Nie muszę mówić, że są w mniejszości. Najczęściej zdarzają się tacy jak ty, któzy reagują agresją. Z nimi naprawdę nie warto dyskutować.

eltoro10000

tak jak mówiłem, koniecznie musisz się dowartościowywać bo masz zaniżoną samoocenę - no cóż....

michael_69

ja wiem że jesteś w rzeczywistości życiowa pierdoła, też jesteś w mniejszości.....

michael_69

Dobrze, panie domorosły psychologu. Jeśli obrażanie innych podnosi tobie samoocenę to bardzo proszę, nie krępuj się. Koniecznie jeszcze coś napisz.;-)

eltoro10000

co mam ci napisać, że jesteś mądry, inteligentny, nie jesteś życiową pierdołą?
co dokonałeś takiego by sobie na to zasłużyć, wymyśliłeś skuteczną szczepionkę na AIDS, raka?

pętasz się po tym forum i piszesz pierdy, nie na temat....
jak masz takie zacięcie polonistyczne to się wybierz na sympozjum polonijne czy do profesora Miodka na jakies tam forum i tam dokazuj ile w lezie.....

mam w czterech literach, jak już pisałem takich wielkich inteligentów jak ty, pewien Mickiewicz takim był wielkim patriotą że zahaczył swym hakiem u kochanki że aż nie zdążył na powstanie..... dla mnie to zdrajca a nie patriota

rozumiesz? wiesz o czym mówię.....

więc podetrzyj ten swój zasmarkany nos i przestań się wymądrzać bo na nikim nie robisz żadnego wrażenia a jedynie głąba...

michael_69

Miałem nie karmić trolli, ale jak widzę, że się któryś miota i toczy pianę jak ty, to się aż prosi, żeby go trochę podrażnić. Wiem, nieładnie, ale cóż, nobody perfect...
Popluj jeszcze troszkę, ulży ci...;-)

eltoro10000

no nie płacz tak bardzo.... sorry, nie chciałem aż tak ciebie zniszczyć.....
otrzyj łzy, nie rozpaczaj....

michael_69

;-))) Jeszcze coś?

eltoro10000

raczej nie, i tak życie cię łomocze... co ci będę dokładał.

michael_69

Jesteś niekonsekwentny. Twierdzisz, że nie, a piszesz...;-) Widzę, że to silniejsze od ciebie...

michael_69

Hmmmm....;-)

eltoro10000

domyśl się przecież uważasz się za inteligentnego....

michael_69

Jeszcze głodny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones