PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485716}
6,7 12 031
ocen
6,7 10 1 12031
Całe życie z wariatami
powrót do forum filmu Całe życie z wariatami

No co Wy??!!

ocenił(a) film na 9

Nudny? Beznadziejny?? Niech każdy, kto tak pomyślał, jeszcze raz obejrzy ten film, w skupieniu. Jest wspaniały, jak zresztą każdy, w którym gra Kevin Spacey. Raz, że aktor został ucharakteryzowany na zmęczonego, wiecznie zaćpanego podstarzałego mężczyznę, więc logiczne jest, że nie wygląda za dobrze. A dwa że film pokazuje, że nikt z nas nie poradzi sobie sam ze swoimi problemami, że każdemu potrzebny jest "anioł stróż", czy też "bratnia dusza"... ja uwielbiam:)

ocenił(a) film na 8
wikass

Dobry film. Niesamowite jak ci ludzie żyją

ocenił(a) film na 8
wikass

Jak dla mnie film 8/10, poruszajacy, ciekawy, pouczajacy. Z zalozycielem tematu sie zgodze ze kazdy potrzebuje wlasnego aniola stróża, ale ja znalazlem jeszcze jedno przeslanie - "Usilnie pomagajac innym, czasem zapominamy pomoc samym sobie"

ocenił(a) film na 5
wikass

Nie zgadzam się z tobą,film nie pokazuje nic nowego.Zgrany temat do bólu.Typowy film Amerykański czyli solidność ale nic ponad to.Szkoda.

ocenił(a) film na 6
wikass

Nieco nudny, nie trzeba sie skupiać ani dwa razy ogląć, nie wmawiaj ludziom na siłe, że coś co jest nudne jest tak naprawdę ok, u mnie 6 i więcej się nie da.

ocenił(a) film na 6
wikass

film o ludziach z małymi, klasycznymi, ogranymi problemami. oprócz samobójczej śmierci żony spacey'a w tym filmie nie zauważyłem niczego specjalnie smutnego czy poruszającego. ćpun aktor, producent z nerwicą natręctw czy innym odchyłem, niespełniony pisarz, shrink który sam do shrinka chodzić powinien... nie poruszył mnie ani trochę, przesłanie na poziomie 'bywa źle, ale potem jest lepiej", momentami ciut zbyt rozwlekły, końcówka zbyt słodka (nie shrink - aktorka, tylko wszystkim dobrze robiący scenariusz) ale ogólnie ogląda się przyjemnie a spacey mi się podobał, 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones