PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782}

Cała ona

She's All That
6,4 41 072
oceny
6,4 10 1 41072
6,5 6
ocen krytyków
Cała ona
powrót do forum filmu Cała ona

Motyw znany z czasów, gdy w kinach jeszcze nic nie grali. Ale w nudny wieczór można oglądnąć.

ocenił(a) film na 7
lukasz07k

W sumie to racja, że temat powtarzalny i schematyczny, ale realizacja niezwykle sprawna, oceniam go 7/10 czyli znaczniej wyżej niż temu podobne szkolne romansidła ( a może miałem akurat bardzo nudny wieczór ? :)

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Też dałam 7/10. I przyznam się, że za każdym razem ten film podoba mi się coraz bardziej nie wiem czemu. Na poczatku nic mi się w nim nie podobało: historia, dobór aktorów. A teraz po prostu bawie się świetnie oglądając po raz kolejny tego kolesia -gwaiazdora reality show:)

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Ja też 7/10, fajnie się ogląda, no i Freddie przystojniak!

ocenił(a) film na 9
lukasz07k

Masz rację, że fabuła filmu jest banalna, ale ja po prostu kocham taką, nie wiem czemu...:)

lukasz07k

Fajnie się ogląda chociażby ze względu na ciekawych aktorów, którzy tutaj są jeszcze nieopierzonymi nastolatkami. :)

ocenił(a) film na 9
paula15

Ja też lubie film coraz bardziej i za każdym razem podwyższam mu ocenę o jedno oczko ;PAch... chyba Zbyt sentymentalny się robię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones