PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743989}

Bystry Bill

Blinky Bill the Movie
5,0 635
ocen
5,0 10 1 635
Bystry Bill
powrót do forum filmu Bystry Bill

Teksty beznadziejne, treść również. Niczego nie uczy. No może pokazuje, że można komuś puszczać bąki przed nosem.

adamnox

Jak wiele filmów dzisiejszych dla dzieci. Szkoda, bo wiele pokoleń wychowało się na istnych klasykach, które właśnie wymuszają krytykę produkcji dla dzisiejszych, dziecięcych pokoleń. Dzieciństwo zabite. Wystarczył tylko trailer. Szkoda mi jakiejkolwiek gotówki, by to obejrzeć, nawet z małymi kuzynami i kuzynkami w kinie. :)

Kurzi32

Ja obejrzałem przed chwilą przez sentyment.
I nie żałuję:-)

ocenił(a) film na 8
adamnox

@adamnox widziałam film wczoraj na pokazie patronackim i żadnych "bąków pod nosem" nie było, a treść, wręcz przeciwnie była pouczająca. Chyba oglądałeś zupełnie inny film.

i_sicinska

też widziałem ten film na przedpremierze i chyba faktycznie widzieliśmy dwa różne filmy.

ocenił(a) film na 3
adamnox

Dla mnie też beznadzieja. Dawno się tak nie wynudziłem.

adamnox

Filmy dla dzieci powinny być oceniane przez pryzmat dzieci. Nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie dorośli chodzą na takie filmy, a później narzekają, że seans się nie podobał...

Axa1983

Popieram. Film typowo dla małych dzieci. Nie brutalny ani krzykliwy, ładna animacja, prosta historia. Niczego wiecej nie należy wymagać od takiej produkcji. Moja czteroletnia córka byla zachwycona.

kuleczka81

Ciesze się, że się zgadzamy :-)

kuleczka81

Zgadzam się.
Jestem świeżo po seansie i bardziej od komputerowego tła (przekleństwo współczesności) i przeciętnej fabuły bardziej znacznie zirytował mnie polski dubbing.
Józef Pawłowski jako Bill i Dominika Kluźniak jako Nutka??? Głos JW stanowczo za grzeczny dla Billa,a dla Nutki DK głos za mało z kolei dziewczęcy.
No i kto pozwolił zmienić imiona??? Właśnie dlatego że oglądałem pierwowzór z lat dziewięćdziesiątych, było to dla mnie przykre.
Reszta OK.

Axa1983

dokładnie, jak ktoś ma braki z dzieciństwa to w dorosłości ich nie nadrobi bo będzie na wszystko narzekał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones