PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31750}

Byliśmy żołnierzami

We Were Soldiers
7,6 75 453
oceny
7,6 10 1 75453
5,4 10
ocen krytyków
Byliśmy żołnierzami
powrót do forum filmu Byliśmy żołnierzami

wstrząsający i przemujący

użytkownik usunięty

Trzeci tego typu film który mnie poruszył od Czasu Apokalipsy i Pltonu. Wstrząsające i przejmujące dzieło.Byłem na nim dwa razy, ale za drugim razem obserwując rozbawienie i komentarze niektórych ludzi na sali - twierdze nie jest film dla każego i to nie "Helikopter w Ogniu" nie liczcie tylko na strzelaninę, mimo że też jej nie brakuje.Kto jednak zdaje sobie sprawę, jaki dramat kryje sie w ludziach uwikłanych w wojnę,po obu stronach i co czuje żona której mąż wyrusza na wojnę i kiedy puka to jej drzwi poslaniec z telegramem ?
Zobaczcie sami

użytkownik usunięty

jeszcze jedno
zapomniałem faktycznie o szeregowcu Rayanie i Łowcy Jeleni to arcydziało - przejmujący film choć z innym klimatem i składnią bez bitew i widowisk, studium psychologii.
Natomiast co do Cieńkiej Czerwonej Lini - filmu mam bardzo negatywny stosunek.
Ksiażka Jonesa na podstawie której nakręcono ten film, jest jedną z moich tych ulubionych czytanych po wiele razy. Wiec film nie miał i nie ma u mnie szansy na obiektywną ocenę. ważam że film nie oddaje nawet 15 % klimatu.
Kończę trucie, pozdrawiam wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones