PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31750}

Byliśmy żołnierzami

We Were Soldiers
7,6 75 453
oceny
7,6 10 1 75453
5,4 10
ocen krytyków
Byliśmy żołnierzami
powrót do forum filmu Byliśmy żołnierzami

powtorze sie ale musze

użytkownik usunięty

raczej sadystami powinno nosic tytul. Film nie jest absolutnie ANTYWOJENNY!! jest wrecz masakra. Niezliczone efekty specjalne jak to nazywaja, ktore obrazuja rozrywane krtanie,policzki, ciala od kwasu albo fosforu i granatow, palące się ciala które rozpadają siępo dotknięciu! te i inne atrakcje może nam zapewnić bitwa która jest zobrazowana w tym filmie. krew krew krew, kto ogladal helikopter w ogniu ten zobaczy powtorke z zabijania, kaluz krwi i..nic poza tym. oczywiscie tutaj mamy male przerywniki, w postaci żon żołnieży, ktore to obrazy jednak daja wypoczac oczom. po wyjsciu z kina poplakalam sie poniewaz pokazanie tak makabrycznych scen (jestem wrazliwa osoba) bardzo mna wstrzasnelo. mozecie sobie mowic ze to tylko film.. ale kiedys ci ludzie naprawde zgineli

użytkownik usunięty

Wojna jest krwawa!!!
Tiger koteczku każda wojna jest krwawa! Śmigają wokół kawałki ciał i leje się krew, to nie jest miły ciepły wieczór przed telewizorem. Jeżeli reżyser chciał pokazać to co faktycznie się działo to czemu masz o to do niego pretęsję? I nie interesuje mnie czy zrobił to by zszokować ludzi czy dla zwiększenia efektu. Taka jest po prostu prawda!

wiem wiem,,
teraz bedziecie na mnie naskakiwać ale zrozumcie mnie. Faceci inaczej to odbieraja?

pozdrawiam wszystkich serdecznie chopaki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones