PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756406}

Był sobie pies

A Dog's Purpose
7,8 65 626
ocen
7,8 10 1 65626
6,2 5
ocen krytyków
Był sobie pies
powrót do forum filmu Był sobie pies

Kilka tygodni temu do sieci trafił niepokojący materiał z planu, na którym widać było, jak trener zmusza przerażonego owczarka niemieckiego do wskoczenia do rwącej wody. W internecie zawrzało, odwołano uroczystą premierę, a o filmie... zrobiło się głośno. I o to właśnie chodziło, o rozgłos, bo jak głosi stare, marketingowe hasło - nie ma czegoś takiego jak zła prasa.

Organizacja American Humane przeprowadziła śledztwo, z którego wynika, iż całość była spreparowana i żadna zwierze nie ucierpiało na planie. - Osoba lub osoby, specjalnie nakręciły i zmontowały film, a następnie czekano aż 15 miesięcy na jego opublikowanie - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. - Zmanipulowane wideo ujrzało światło dzienne zaledwie kilka dni przed premierą filmu, co budzi wiele pytań dotyczących motywów i etyki.

"wszyscy" dali się nabrać, cała ta akcja była ustawiona. ;) https://naekranie.pl/aktualnosci/afera-z-filmem-byl-sobie-pies-ustawiona-sa-wyni ki-sledztwa
jak zwykle ludzie okazali się lemingami. ;)

teraz tylko trzeba wrzucić twoją wypowiedź na samą górę. :)

ocenił(a) film na 8

No tragedia prawie jak w Rwandzie

To prawda. Oglądałam film jak ten trener wrzucał tego biednego pieska. Ale to nie wina psa ani nie aktorów oraz reżysera. To wina tego trenera. Współczuje temu biednemu piesku. Ten trener powinien na przyszłość wiedzieć że tak nie wolno robić bo tyle zamieszania zrobić w internecie, każdy oburzony jego zachowaniem. To było coś okropnego.

ocenił(a) film na 7

Coś mi tu śmierdzi ;) Nie przeżywam tego - są gorze przypadki (chociażby Hobbit i martwe konie). Jednak dziwna ta cała akcja. Jak na moje żadna manipulacja, tylko musieli się wykupić i wyłgać, żeby film nie okazał się finansową klapą i tyle w temacie. Mogę się mylić.

Vanillia

gdyby tak było to ludzie nie czekaliby z publikacją tego nagrania do samej premiery.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Może akurat wtedy nastąpił przeciek? Nie śledzę sprawy z uporem maniaka. I nie wierzę w żadne śledztwa. Wiem jedno, jeśli miały by być straty finansowe można przekupić takie AH. W sumie dopóki sama nie sprawdzę w mało co wierzę jeśli chodzi o takie niuanse napędzające machinę zieloną. I polityczne dyrdymały.

Vanillia

a czy by pani czekała na premierę (czyli kilka miesięcy) gdyby była światkiem znęcania nad zwierzętami? Szczególnie, że twórcy byli całkowicie otwarci na każde śledztwo.

Czy ta organizacja American Humane wie już Kto zabił Kennedy'ego?/Leppera ?

NedznySzczur

przecież wszyscy wiedzą kto zabił Kennedy'ego.

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Wszyscy wiedzą, ale nie wszyscy mają rację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones