PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30553}
6,1 476
ocen
6,1 10 1 476
Buster
powrót do forum filmu Buster

Ciekawy

ocenił(a) film na 6

Raz, że ciekawy, dwa, że porusza przy okazji historii Bustera niegłupie problemy i rozważa rozterki,
o których na co dzień się myśli. Zrealizowano go sprawnie, a Phil Collins okazał się zaskakująco
sprawnym aktorem. W kwestii elementów biograficznych – nie mnie to oceniać, ale nie
traktowałbym tego jako najlepszego źródła informacji o Busterze. Tak czy siak przyjemny i nie
głupi film.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

A gdzie oglądałeś ? :)

ocenił(a) film na 6
aleksandral00

Jest dvd z jakiejś gazety

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Aha. Bo w internecie po polsku tego nie znajdzie się :(

aleksandral00

Znajdzie się :)
Wiem, że post po roku, ale może ktoś to jeszcze kiedyś przeczyta i mu się przyda.

ocenił(a) film na 9
marzens_2

Heh. No, znajdzie się na Allegro. Ale na jakiejś stronie internetowej online to jeszcze nie wiedziałam :(
Warto odpisywać na stare posty. Aż sama się zdziwiłam: "Jej! Ale to było dawno!" Wspomnienia wracają :D

aleksandral00

Kupilem go Anglii ostatnio za £1. Bardzo dobry film, fajnie zobaczyc stary bialy Londyn. Swietna gra aktorska, tylko nie wiem kto z redaktorow pisze recenzje

ocenił(a) film na 8
aleksandral00

Co prawda dwa lata minęły.. ale znajdzie się. Polecam cda (.pl), wpisać "Buster" i filmy powyżej godziny. Z tego co widzę, jest co najmniej jeden w wersji polskiej. Jeśli coś to mogę też podrzucić link.

ocenił(a) film na 9
Toma400

O WOW! :D Serio? To super... A film mam u siebie :D

ocenił(a) film na 8
aleksandral00

Serio, serio. :') Ja film mam u siebie od kilku lat, kiedy dołączono go do jakiegoś tam czasopisma.. ale i tak, uwielbiam go. Głównie z powodu zakochania w panu Collinsie, ale sama fabuła też się dobrze wyrabia.

ocenił(a) film na 9
Toma400

...haha ;) Ja z tego samego powodu chciałam obejrzeć :) "Z POWODU ZAKOCHANIA W PANU COLLINSIE" :D Plus te piosenki... ahhh! GENIALNE!!!!

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

No tutaj Collins zagrał według mnie spoko, choć dupy może nie urywał, ale uważam, iż film i tak jest super! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones