PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4380}

Bunt na Bounty

Mutiny on the Bounty
7,5 4 221
ocen
7,5 10 1 4221
Bunt na Bounty
powrót do forum filmu Bunt na Bounty

1962 vs 1984

ocenił(a) film na 7

Bligh Howarda lepszy niż Hopkinsa pomimo, że jest postacią jednowymiarową i tylko negatywną.

Fletcher Gibsona lepszy niż Brando. Mimo, że Gibson jest zbyt współczesny - Brando zupełnie archaiczny nawet jeśli tak rozpisano mu rolę i wina nie leży po jego stronie.

Miło byłoby zobaczyć remake współczesny, chociaż nie mam typów na obsadę.

użytkownik usunięty
Remiii

Zgadzam się z Tobą poza jednym; nie jestem pewien czy współczesny remake byłoby miło zobaczyć. Teoretycznie nie brak ludzi którzy mogliby zbudować z nowego "Buntu" wspaniałe dzieło (mam na myśli zarówno aktorów, jak i reżyserów scenarzystów i tak dalej) ale to musiałaby być naprawdę mieszanka idealna. A i tak, jestem o tym przekonany, w efekcie zabrakłoby tego czegoś, co siedzi w filmie z lat sześćdziesiątych i po tylu latach nadal porusza i zachwyca. Tego nie było już w remake-u z Hopkinsem i Gibsonem, choć ów też jest wspaniałym kawałkiem kina.

Typy do obsady? Trzeba byłoby się faktycznie zastanowić, w ciemno na pewno pasuje mi Daniel Day-Lewis :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones