PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479132}
6,6 2 841
ocen
6,6 10 1 2841
Bunraku
powrót do forum filmu Bunraku

scenografia

ocenił(a) film na 6

najgorsza scenografia jaką widziałem mogli kręcić film w plenerze a nie w studiu wśród tekturowych drzew

ocenił(a) film na 9
Valeriusz

fajnie właśnie!!! Bardzo dobrze to wszystko zostało zrobione.

ocenił(a) film na 6
graba8503

bije sztucznością, zamiast zatrudniać znane nazwisko mogli by zrobić plener

ocenił(a) film na 10
Valeriusz

Mi się podobało i miało sens - nawiązanie do teatru Japońskiego (stąd taki a nie inny tytuł filmu) Miało też swój klimat i szczyptę artyzmu. Dla nielubiących teatru rzeczywiście mogło być "sztuczne", ja nie wyobrażam sobie innej scenografii.

ocenił(a) film na 7
Valeriusz

to mialo tak wygladac... myslisz ze nie stac ich bylo na plener efekty wybuchy itp.? fajnie zrobiony film zasluguje moim zdaniem na 7+/10.

ocenił(a) film na 8
Valeriusz

Taka właśnie miała być z założenia. Od razu widać komiksowe opowiadanko. Przewidywalne od początku do końca. Ale sposób w jaki to widzimy jest rewelacyjny. Jeśli takie kino Ci nie odpowiada daj sobie z spokój .:-)

ocenił(a) film na 9
jaceeook

Bunraku to japonska forma Teatru ktora charakteryzuje sie malo przekonywujaca scenografia patrz kiczowata

ocenił(a) film na 10
jaceeook

Mnie totalnie rozwaliły dźwięki z gierek przy rozwałce w więzieniu i podczas ucieczki autkiem ;) "runaway car" xD czy jakoś tak :P

ocenił(a) film na 8
Valeriusz

Typowa, jak to określasz "sztuczna', wręcz komiksowa scenografia jest w tym filmie przecież celowa. I to właśnie było w BUNRAKU najlepsze :)

miyavik

Potwierdzam scenografia robi niesamowity klimat.

ocenił(a) film na 9
abraxas99

Ja też się zgadzam - scenografia była dużym atutem...

ocenił(a) film na 7
miyavik

Tak jest. W tym filmie sama sztampa. Motyw zemsty po latach, dobro vs zło, bezimienny bohater. Tylko scenografia jest czymś oryginalnym. Jest klimatyczna, wybija się na pierwszy plan i ( przynajmniej u mnie) podnosi ocenę filmu o dwa oczka. No i oczywiście sprawia, że czały film pozostaje w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones