PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4336}
6,9 763
oceny
6,9 10 1 763
Breezy
powrót do forum filmu Breezy

wczoraj oglądałem na zone europa o 21.50 była to premiera akurat. fajna historia, film był wzruszający i romantyczny, wzięty z życia, po prostu mistrzostwo ten film, clint postarał się, ale to zasługa aktorów holdena i tej małej brunetki, nawet zauważyłem clinta w roli epizodycznej, 10/10.

ocenił(a) film na 8
herkules5_56

Mi też film się bardzo podobał. Dzielnie go obejrzałam do końca chociaż dziś musiałam wstać przed świtem ;]
A w którym momencie pojawił się Clint? Zauważyłam szyld z jego nazwiskiem, ale jego samego przeoczyłam ;)

athaiya_matsumoto

Zgadzam się z przedmówcami, film naprawdę świetny, momentami bardzo wzruszajacy. Clinta też niestety nie zauważyłam.

ocenił(a) film na 8
Sylwia_sp

Clint był na plakacie (w scenie gdy wchodzili do kina), z westernu, ale nie zdążyłem skojarzyć z którego.

Lay

Plakat, owszem, zauważyłam, ale samego Clinta nie, a herkules5_56 zasugerował, że wystąpił on w roli epizodycznej.

ocenił(a) film na 5
Sylwia_sp

Clint opiera się o barierkę, gdy Breezy z Frankiem przechadzają się po porcie, tuż po odebraniu psa od weterynarza.

ocenił(a) film na 8
Gringoss

Tym razem zauważyłam. Dzięki za wskazówkę ;)

Sylwia_sp

Plakat jest z filmu "Mściciel".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones