PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371687}

Bracia przyrodni

Step Brothers
6,1 18 036
ocen
6,1 10 1 18036
7,3 7
ocen krytyków
Bracia przyrodni
powrót do forum filmu Bracia przyrodni

sprawiły że poryczałem się ze śmiechu i spadłem z krzesła :D Naprawdę jest kilka momentów że może rozboleć człowieka brzuch od zachodzenia się śmiechem. Przednia komedia z dosyć absurdalną dawką humoru. Mi zdecydowanie przypadła do gustu.

użytkownik usunięty
krotki_viceversa

ja sie poszczał jak testowali swoje pietrowe łóżko..........troche subobjektywnie ale daje 9

ocenił(a) film na 7
krotki_viceversa

To jest chyba najbardziej poje*any film, jaki w życiu widziałem. Dałem mu 7, bo więcej to już by była przesada, ale niektóre akcje to po prostu arcydzieło absurdu. Bójka z dziećmi na końcu mnie rozłożyła.

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

W pelni sie zgadzam, jest tak zryrty ze bardziej sie chyba nie da ( da sie, ale nie puszczą tego w kinie lub tv ;D)
sprośne wrzuty, jajca na perkusji, lizanie kupy itp itd. Czasem kupa śmiechu czasem nie, ale i tak niezla komedia ;P
Z łóżkiem - genialny pomysł!!

ocenił(a) film na 10
krotki_viceversa

Miałem zupełnie tak samo. Te dwie sceny z lunatykowaniem były takie śmieszne, że nawet się zaśmiałem, a żadko to robię.

ocenił(a) film na 9
Toguk

... ekhm... rzadko...

ocenił(a) film na 8
krotki_viceversa

Miałam tak samoXD
Zresztą, cały filmik był przezabawny, co chwila ryk ze śmiechu.

ocenił(a) film na 7
krotki_viceversa

lunatykowanie lunatykowaniem, ale scena śpiewania w samochodzie zdecydowanie wygrywa! Taki smaczek :)

ocenił(a) film na 8
krotki_viceversa

Już dawno się tak nie śmiałem oglądając komedie, a szczególnie amerykańską :) bracia dali czadu. Dobre były sceny końcowe kiedy słuchając występu, niektórzy wyobrażali sobie ciekawe rzeczy, ale takich momentów humorystycznych było więcej.

ocenił(a) film na 7
ijon_tichy

Można nie lubić tego filmu, ale jest tam dużo naprawdę świeżych pomysłów na żarty. Zważywszy na to że większość współczesnych wulgarnych komedii kręci się w okół tracenia dziewictwa przez licealistów, to tutaj żarty są naprawdę miejscami tak absurdalne i tak inne, że jak trafia na dobrych, otwartych odbiorców to można się naprawdę uśmiać :)

ocenił(a) film na 6
krotki_viceversa

Masz racje a najlepsze było jak on mu zakazał dotykać perkusji a ten drugi... :D

ocenił(a) film na 8
krotki_viceversa

Ten film może zrozumieć tylko ten kto ma rodzeństwo :)

ocenił(a) film na 7
krotki_viceversa

Scena kiedy robili sobie piętrowe łóżko, autentycznie mnie rozwaliła.
"The blood is everywhere" haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones