PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371687}

Bracia przyrodni

Step Brothers
6,1 18 036
ocen
6,1 10 1 18036
7,3 7
ocen krytyków
Bracia przyrodni
powrót do forum filmu Bracia przyrodni

Tego się nie da oglądać, beznadziejnie głupi i wierzcie mi : tu naprawdę nie ma się z czego śmiać, wręcz można płakać nad gustami autorów tego filmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2
wifa2

dokładnie, DNO nie komedia 2/10

ocenił(a) film na 1
NowyPremier

Wysoka ocena.

Zero to za dużo. Czy trzeba więcej słów.

ocenił(a) film na 9
wifa2

A Jaja w tropikach sie da? Od ciebie dostal 6 gwiazdek a to jest wlasnie przyklad filmu, dla ktorego jedna gwiazda to juz za duzo.

ocenił(a) film na 7
wifa2

beznadziejnie głupi(a) to jestes ty film -boki zrywac!!!

wifa2

Gościu nie kumasz dobrych komedi a "Step Brothers" to właśnie jedna z nich ;-) Zresztą Will Ferrell zawsze jest zajebisty !

użytkownik usunięty
Glock

kwestia gustu ziomy. ja uwielbiam taki niski humor... Ferrel ruuuuullllleeees

ocenił(a) film na 4
wifa2

Popieram, ciężko nazwać ten film komedią. Oglądałem go z rodziną i wszyscy w połowie po prostu wyszli, ja przetrwałem, lecz bardzo tego żałuję. Zaśmiałem się może 1, poza tym film był nudny jak flaki z olejem, momentami przysypiałem. Dialogi osiągnęły szczyt beznadziejności - nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. Film zdecydowanie odradzam, jest masa innych znacznie lepszych pozycji. Kiepskie role głównych bohaterów to zdecydowanie nie ich klimaty. Oceniam film na 4/10 na więcej na pewno nie zasługuje.

ocenił(a) film na 9
seth3241

No stary, ale dowaliles. Kiler i jego sequel maja u ciebie najwyzsze noty, a to sa dopiero reprezentanci kina dla nizin spolecznych.

ocenił(a) film na 4
ButemWBusha

Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Film był po prostu nudy, większość scen to po prostu z dupy wzięte dialogi, które w żaden sposób mnie nie bawiły w stylu: zabije cię, albo zrobię ci to i to - profanacja kina komediowego, gówno nad gówna, nie polecam raz jeszcze. Trochę mnie zdziwiło, że jak przeglądam zdjęcia z filmu to niektórych scen w ogóle nie było (przynajmniej ja nie kojarzę) prawdopodobnie wypożyczalnie udostępniają tylko okrojone wersje czy coś...

ocenił(a) film na 8
seth3241

" większość scen to po prostu z dupy wzięte dialogiŁ zabije cię, albo zrobię ci to i to" - to chyba nie miałeś rodzeństwa.

wifa2

Nie widziałem jeszcze końca .Oglądam ten film na 3 razy .I nie daje rady .Momentami mnie rozbawił ale naprawdę nawet jak na moje tolerancyjne podejście ten film jest dla prawdziwie niskiego odbiorcy.

ocenił(a) film na 9
terron

Ja mam 177 cm wzrostu...wiec chyba moglem ogladac ten film, czy nie? LOL

ButemWBusha

Aby dobrze go ogarnąć musiałbyś złamać sobie kark.

wifa2

zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones