PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663259}

Bodyguard Zawodowiec

The Hitman's Bodyguard
7,2 110 635
ocen
7,2 10 1 110635
5,6 14
ocen krytyków
Bodyguard Zawodowiec
powrót do forum filmu Bodyguard Zawodowiec

Boże drogi co za debil wymyślił ten polski tytuł? No gorzej się chyba nie dało.. Bodyguard Zawodowiec.. śmiech na sali..

ocenił(a) film na 8
MrKuchar

Ja bym chciał tylko zauwazyć, że za tytuł odpowiada dystrybutor, a nie tłumacz.

Firebeard

treść.

ocenił(a) film na 4
MrKuchar

Proponuję tytuł: Goryl Zabójcy. :)))

BigBoss

Albo: Zabójca Goryli

MrKuchar

Ja osobiście już przestałem jakiś czas temu zwracać uwagę na tłumaczenia tytułów. Mówienie o tym nawet na dużych forach czy nawet napisanie podpisanego przez tysiąc ludzi listu otwartego do wytwórni mija się z celem. To są idioci niereformowalni. Dno i dwa metry mułu! Nigdy się nie nauczą choć by im hipnozą do głowy pchać. Tak jak polski dubbing dno tak tytułu dno. Przykre ale prawdziwe.

MrKuchar

Nie pierwszy i nie ostatni raz.

ocenił(a) film na 10
MrKuchar

Polskie tłumaczenia tytułów są tak żałosne że nie warto ich nawet czytać. Jak twórcy wymyślili tytuł to należy go przestrzegać, a nie dopowiadać sobie jakieś bzdury albo go zmieniać.

MrKuchar

juz myslalem, ze jestem jakims odludkiem jesli chodzi o wnerwianie sie na tlumczenia tytulow. uff. naprawde krew mnie zalewa. to jest jakies chore.
Moze mi ktos odpowiedziec : KTO za to odpowiada ?? Dlaczego tak sie dzieje ??
Moze trzeba POPROSIC tlumaczy filmomowych ( np. Pania Elżbiete Galazke-Salamon ) o tlumaczenie rowniez tytulow ?
Jeszcze wspomne : jakie cyrki sie czasem odbywaja w tlumaczeniach samych filmow ! Brakuje mi Tomka Beksinskiego. To byl moj Krol tlumaczen. Ogladam teraz Montego i nie moge wyjsc z podziwu ! A jeszcze mial w planach to poprawiac ! Ach.

ocenił(a) film na 7
MrKuchar

Kolejna ameba pisząca o tytule... Boże. Dlaczego filmweb jeszcze nie wprowadził cenzury na tego typu tematy? Powinni dodać jakąś opcję czy chce się widzieć takie żałosne wpisy!!!

MrKuchar

Właściwym tytułem brzmiałby: "Bogurodzica zawodowca"

MrKuchar

Na dodatek jakiś wtórny analfabeta, jak to często bywa na FW, napisał to dużymi literami, tak jakby " zawodowiec" był nazwą własną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones