PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 346
ocen
7,7 10 1 201346
7,7 62
oceny krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Czy dziewczyna zorientowała się, że on nie jest księdzem? wydaje mi się, że nie, ale zacząłem po seansie nabierać wątpliwości. A może od początku wiedziała?
Przy okazji: czy kojarzy ktoś gdzie niby jechała na końcu? uciekała z tego miejsca gdzieś do innego miasta po prostu? czy szukać Daniela? tak na marginesie, siedziała z tyłu jakby to był uber :) Będę wdzięczny za odpowiedzi

ocenił(a) film na 8
kubag_filmweb

Myślę że dziewczyna domyśliła się, że Daniel nie jest księdzem (kryła go przed policją jak przyjechali w sprawie spalonej szopy). A jej wyjazd wydaje mi się powiązany z pracą o której jej koleżanka opowiadała przed domem. Nie było mowy o charakterze pracy, ale padło magiczne 40zł na godzinę...więc może bohaterka wyjechała za ,,lepszym życiem".

ocenił(a) film na 10
kobieta_kot

Faktycznie kryła go przed policją, słuszna uwaga, jakoś nie zapamiętałem tego. Motywu pracy też nie pamiętam ale to by faktycznie było sensowne wyjaśnienie, po prostu po wszystkim wyjechała z okolicy szukać lepszego życia. Dzięki serdeczne za odpowiedź, pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones