PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 300
ocen
7,7 10 1 201300
7,7 61
ocen krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Wójt a wypadek

ocenił(a) film na 7

Czy w sprawę wypadku był jakoś zamieszany wójt? Z jednej strony wyglądało to jakby miał coś do ukrycia i nie chciał żeby Daniel drążył temat, ale potem nic nie wskazywało na to żeby wójt miał coś wspólnego z wypadkiem. Wygląda to na mały fak-up scenariuszowy.

gnomen

Moim zdaniem celowy zabieg, żeby widza zmylić.

ocenił(a) film na 6
zweistein

Zesrac, to raczej fabularny idiotyzm.

gnomen

Nie sądzę, żeby wójt był zamieszany w wypadek. Wójt chciał mieć po prostu spokój w wiosce.
Miał ciepłą posadę, pieniądze się zgadzały, proboszcz robił swoje ku uciesze mieszkańców. Nie chciał żadnych problemów, kłótni między mieszańcami. Nowy ksiądz ten spokój mu zakłócał, chciał pogodzić społeczeństwo z wdową, pochować mężczyznę, którego winiono za śmierć młodzieży.

s_alka

Tak trudno się domyślić.... Nie komentuj jeśli nie zrozumiesz

jaco89jaco

Buhahahaha, idź stąd trolu.

s_alka

s_alka Tak cię to zabolało? Nie zrozumiałaś, a się wypowiadasz. Zajmij się czymś innym. Tacy prosci ludzie nie powinni brać udziału w dyskusji.

gnomen

Wyjaśnienie jest w scenie po spaleniu szopy. Widać tam wyraźnie, że policjant gra tak jak mu wójt zagra. Druga scena- żona oskarżanego kierowcy twierdzi, że sekcja zwłok nie wykazała śladów alkoholu, a okazało się, że niby ten alkohol był. Wójt zamotał po prostu, do czego zresztą się przyznał "pan ma rację, ja mam władzę'.

ocenił(a) film na 8
gnomen

Mnie daje do myślenia zachowanie Wójta podczas sceny rozmowy po spaleniu szopy. Wójt podchodzi do rozmawiających i całuję w policzek policjantkę. To jego żona? To może być clue jego zachowania. Nie chcę zafajdać jej kartoteki służbowej gdyby okazało się, że nie dopełniono po wypadku wszystkich czynności z należytą starannością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones