PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 152
oceny
7,7 10 1 201152
7,7 61
ocen krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Komasa kontynuuje tę tradycje w "Bożym Ciele" a jest to dość przewidywalna historia z bardzo kiepsko naoisanymi postaciami a scenarzysta dostał Złotego Lwa. Co tu się stało? :/

JohnTheBrave

akurat na polską szmirę jestem wyczulony a tu aż tak źle nie było

JohnTheBrave

W tym.watku jeszcze brakuje pana kracjusza, jak on wpadnie to mozecie zaczac wspolne onanizowanie

Kinomaniakwarszawski

No bo zakazuje się mieć własną opinię, tak? Skoro wszyscy popadają w zachwyt to, ze ja nie robię tego jest już podejrzane. Gdybym jak inni "onanizowal" się, ze to "wielki kino" to byś był pewnie szczęśliwy. Hipokryta

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

Dokładnie, a poza tym to podróba Nie jesteśmy Aniołami z Pennem i De Niro...

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

Powtarzasz się

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JohnTheBrave

Stary, scenarzysta Jokera jest nominowany do Oscara. CO TAM SIE K**** STALO????? Szczescie, ze w filmie powyrzucali kilka rzeczy, choc to i tak filmu nie uratowalo.

JohnTheBrave

wiocha, to wiocha, tam ksiądz jest drugi po bogu, wiec taki przebieraniec mógł rozwinąć skrzydła. Film jest przecież na faktach.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Słuszna pretensje, bo Polska zaściankowa wieś właśnie tak wygląda. Sam mieszkam na takiej i wiem jak wyglądają relacje międzyludzkie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones