PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 333
oceny
7,7 10 1 201333
7,7 62
oceny krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

Pewnie jestem w mniejszości ,ale nie rozumiem zachwytow nad tym filmem. Mnie on znudził. Po takiej reklamie spodziewałam się czegos więcej. Znowu pokazano "zapyziala " wieś z dala od centrum , domy drewniane bieda i jeszcze raz bieda. Czy musimy tylko w ten sposób pokazywać nasz kraj ? No i oczywiście kościoł i pseudo katolikow. Ile jeszcze takich filmow powstanie ?

ocenił(a) film na 8
kinomaniak_1211

Mam nadzieję, że jeszcze wiele. Może wzrośnie poziom samoświadomości i jakiejś refleksji nad sobą. Przynajmniej paru osób.

ocenił(a) film na 1
kinomaniak_1211

Prawda jest taka że tylko znowu sobie na Oscarach wstydu narobiliśmy... I my się dziwimy że ludzie uważają polaków za zakochanych w sobie ch*jów którzy myślą że wszystko co jest polskie jest: "Boskie", "Wspaniałe", "Wzruszające (Jeżeli chodzi o filmy na poważny temat)". I... Ja nie mówię że niektóre polskie filmy naprawdę są wzruszające albo wspaniałe. Ale... Nie przeginajcie... Może i dobrze że Akademia nie mogła obejrzeć tego filmu... Bo coś czuję że jeszcze by nas tam wyśmiali... Ale to tylko moje zdanie :)) Mam nadzieję że docenisz opinie

ocenił(a) film na 3
Szopek_YT

Dla mnie ten film nie zasłużył na Oscara bo niby za co ? Tyle lepszych naszych filmów nie dostało tej nagrody a byliśmy tak blisko., choćby Agnieszki Holland 'W ciemności' .

ocenił(a) film na 1
kinomaniak_1211

Ja też nie wiem za co. Cieszę że się zgadzamy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones