PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808863}
7,7 201 346
ocen
7,7 10 1 201346
7,7 62
oceny krytyków
Boże Ciało
powrót do forum filmu Boże Ciało

jakieś antypolskie gówno. Wystarczyło mi 50 sekund tego filmidła, żeby zorientować się że jest to kolejne przerysowane, wydumane, urojone, nie mające nic wspólnego ze zwykłym życiem polskie filmidło, gdzie reżyser po raz kolejny przenosi na ekran swoje mokre sny. I tak nie oglądałem tego dalej, nie wiem jak to się kończy, czy jest szczęśliwy koniec i czy film jest tak naprawdę antykatolicki, czy dla katolików, mi wystarczy że zobaczyłem to co widzę w polskich filmidłach od 20 lat, czyli przerysowane, kłamstwo, kompletnie oderwane od rzeczywistości wizje reżysera, który poprawczak, czy cokolwiek, a zwłaszcza plebanie i księdza, to widział w pokoju jak robił sobie dobrze. Dziękuję i tyle na temat.

ocenił(a) film na 8
jaycutler

I tym właśnie charakteryzuje się niska otwartość poznawcza - kierowanie się uprzedzeniami, wydawanie ocen w sytuacjach, gdy nie ma się informacji i wystawianie jedynki filmowi, którego tak naprawdę się nie obejrzało. Przykre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones