PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693468}
6,4 11 101
ocen
6,4 10 1 11101
6,6 17
ocen krytyków
Blue Ruin
powrót do forum filmu Blue Ruin

Bardzo dobry film, stonowany i mega klimatyczny. Surowosc i oszczednosc we wszelkich zabiegach ekspresyjno - wizualnych daje nam nad wyraz realistyczny obraz. Swietnie budowany klimat i napiecie.
Troche przypominal film braci Coenow "To nie ejst Kraj Dla Starych Ludzi" oraz film z Ch. Bale'm - "Out Of The Furnace)

ocenił(a) film na 7
black_bastard

terraz dopiero przeczytalem twoj post . super ze wspomniales o out of tfe furnace -podobal mi sie bardzo a wiesz czemu?otoz lubie filmy ukazujace wlasnie druga strone ameryki -te brudniejsza o ktorej na prozno slychac ,gdzie nie widac bogactwa przepychu i super lasek . talim filmem jest wlasnie out of furnace . obejrzyj film z nicholasem cagem -----bodajze jake , tam tez jest pokazana ameryka z punktu widzenia biedoty ---------pozdro

ocenił(a) film na 7
parsxzywykutafon

przepraszam nie JAKE a JOE

ocenił(a) film na 8
parsxzywykutafon

wlasnie planuje go obejrzec od 2 tygodni :)
ps: tez lubie ogladac tą brudna Ameryke, ma wsobie to cos

ocenił(a) film na 6
black_bastard

W tych klimatach polecam "A Single Shot" z Samem Rockwellem oraz serial Detektyw.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

Mocny, świetny film!

black_bastard

Dla mnie to bardziej + "Shotgun Stories" Nicholsa (polecam!).

ocenił(a) film na 8
black_bastard

A dla mnie western.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Ten film to po prostu GORE, może i scen przemocy jest niewiele, ale są bardzo brutalne. Film jest pełen absurdów, ciężko jest przez to przebrnąć. Bohater zabija gościa w kublu, po czym wychodzi z baru cały we krwi i ma czas żeby się wrócić do drugiego auta i przebić oponę. Wsiada do limuzyny gdzie zostawia ślady krwi dosłownie wszędzie, gdyby to auto zostało porzucone i ktoś by je znalazł to już byłoby po nim. Później okazuje się że w limuzynie był chłopak który go widział i został puszczony, co jest kolejną wpadka mordercy. Film jest nieciekawy, przez więkoszosć filmu bohater coś robi, ale nie wiadomo po co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones