PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781007}

Blok 99

Brawl in Cell Block 99
6,6 16 368
ocen
6,6 10 1 16368
7,7 18
ocen krytyków
Blok 99
powrót do forum filmu Blok 99

rzucilem tylko okiem na jakis komentarz ze to klasa B, wiec spodziewalem sie jakiejs lekko nieudanej nawalanki wieziennej z dobra obsada, ktora sobie obejrze troche dzisiaj, troche jutro (bo musialem wstac wczesnie), a skonczylo sie na tym ze obejrzalem w calosci i nawet nie wiem kiedy mi te 2 godziny zlecialy

nie wiem czy rezyser jest geniuszem, czy gwiazda jednego przeboju, ale film po prostu ma to "cos" czego sie nie da zrobic na komputerze za $100mln, mimo swojej prostoty i jakiej takiej surowosci nie pozwala oderwac sie od ekranu, zwlaszcza przypadl mi do gustu glowny bohater, ktory nigdy nie wiadomo co zrobi, ani czy w ogole cos zrobi, czy nie zrobi, co sprawia, że nawet jak niewiele sie dzieje to trzyma w napieciu

gwarantuje wam, ze gdyby jakis tarantino maczal palce w tym filmie to hejterzy by piali z zachwytu, albo by przynajmniej siedzieli cicho, nie mowie ze jest to film godny oskarow, ale napewno jest godny polecenia, wiec polecam

uncut

Podpisuje się pod recenzją wszystkimi swoimi kończynami :)

ocenił(a) film na 10
uncut

Dokładnie, zgadzam się. I miałem to samo, też planowałem obejrzeć trochę dziś, trochę jutro. Jutro muszę o 7 wstawać do pracy, jestem świeżo po całym seansie, jest 1 w nocy i zamiast czuć zmęczenie, jestem podekscytowany filmem. Tego się nie spodziewałem, nie czytałem nic o tym filmie, wiedziałem tylko tyle, że coś o więzieniu, z Vince Vaughnem ale nie będzie to komedia. No nie mogłem się oderwać od tego filmu, szczególnie gdzieś od połowy. Im dalej tym lepiej. Vince Vaughn zawsze był świetny w komediach, ale okazuje się, że mógłby też zastąpić Stathama :)

ocenił(a) film na 3
uncut

Czy ja ogladalem ten sam film????
Dla mnie porazka - gra aktorska, scenografia, dialogi i sam scenariusz jest slaby.
Nie ma sie czym tu zachwycac

ocenił(a) film na 8
Solek17

film jest celowo stylizowany na klase B, kiczowatosc jest tutaj zamierzona, nie kazdy musi lubic takie klimaty, wiec nie bede cie przekonywal ze nie masz racji

ocenił(a) film na 1
Solek17

Ten Film to jakas porazka!!!Caly film jest nudny,a sama akcja?Az chce sie plakac!Jedno wielkie dno!Zmarnowane 2 h z zycia!Nie polecam!

Vieri3227

twoja wypowiedź to porazka!!!11111jeden jeden jeden

Skril3x

Czemu bronisz innym mieć wymagania wobec kina?

ocenił(a) film na 8
Vieri3227

Sam jesteś nudny. Arcydzieło to nie było ale dawać 1/10, czyli ocenę jaką daje się kac wawo podobnym gniotom ?! Weź człowieku wyjdź i nie wracaj. Absolutnie nie polecam sugerować się wypowiedzią tego użytkownika. Film jest solidny, ciężki, momentami brutalny, najlepszy do obejrzenia późną porą. Na pewno nie jest nudny, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 7
uncut

Fajny i wciągający i totalnie inna rola Vaughna. Polecam

ocenił(a) film na 8
uncut

możesz mnie dodać do znajomych?

ocenił(a) film na 9
uncut

Wlasnie skonczylem ogladac, to na pewno jeden z tych filmow ktorch nie zapomne.
Bardzo dobry w mojej opini.

pablo1984zamosc

Zgadzam się, zacząłem oglądać o tak sobie, bez specjalnej zajawki ze obejrzę do końca, a tu im dalej tym bardziej mnie ciekawił. Polecam, solidny męski film z przymróżeniem oka.

hdmi

Jest 3 nad ranem zaczełem po północy sprawdzić film na następny wieczór hmmm no i znowu nie wyspany będę chodził nie dali się go przerwać chyba mówi samo za siebie.

ocenił(a) film na 8
uncut

Mam to samo, podoba mi się ascetyczna prostota tego filmu; rola Vinca jest genialna a piękna Jenny Carpenter to wisienka na torcie. Nie polecam osobom uczulonym na gore, tacy niech se włączą jakąś komedię z Karolakiem.

ocenił(a) film na 10
a_nubis

Dokładnie! Najlepsza rola Vince Vaughn`a moim zdaniem! Takie role powinien częściej dostawać

ocenił(a) film na 10
uncut

Pełna zgoda! Film mega, a Vince Vaughn rozwalił system

ocenił(a) film na 7
uncut

Scena z rozpieprzania Mitsubishi Eclipse'a jest rewelacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones