PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531705}

White Snow

Blanc comme neige
5,0 12
ocen
5,0 10 1 12
Blanc comme neige
powrót do forum filmu Blanc comme neige

Maxime jest współwłaścicielem dobrze prosperującego salonu z luksusowymi samochodami, ma piękną młodą żonę oraz udane i
spokojne życie rodzinne. Wszystko kończy się w chwili, gdy jego biznesowy partner wplątuje go w aferę w, którą są zamieszani fińscy
gangsterzy. Na szczęście Maxime ma dwóch braci, którzy bez wahania postanawiają mu pomóc.

Nazywanie tego filmu thrillerem to lekkie nadużycie, co prawda za pomocą niepokojącej muzyki oraz odpowiednich zdjęć stara się
udawać rasowy dreszczowiec ale raczej nikt się na to nie nabierze. Jest to dramat sensacyjny. Większość akcji koncentruje się na
przeżyciach głównego bohatera, któremu nagle całe życie zaczyna walić się na głowę. Moim zdaniem warstwa dramatyczna wygląda
wiarygodnie. Nie dopatrzyłem się tutaj żadnych naiwnych rozwiązań. Część sensacyjna wygląda przyzwoicie, ale raczej bez
większych emocji. Zwyczajne, dla niektórych pewnie lekko nudnawe (stąd chyba taka niska ocena na filmwebie), do jednorazowego
obejrzenia.

Oceniłem 6/10

Pan_ZZ

Najbardziej we francuskim kinie wkurza mnie fakt, że marni polscy dystrybutorzy nie puszczają najlepszego na rynek polski. Dobra, gdzie to znaleźć z napisami???

użytkownik usunięty
likenewspaper

ja też bym obejrzał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones