PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 065
ocen
5,4 10 1 33065
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

To się staje nudne. Kolejna wojna płci i ras. Amerykańskie kompleksy i problemy społeczne zamęczają świat. Wynocha/.

ocenił(a) film na 4
nnn_nnn

Nigdy nie interesowałem się uniwersum DC, ale poczytałem sobie o tym Black Adam i pochodził ze starożytnego Egiptu a prawdziwi Egipcjanie to Koptowie więc Dwayne-Johnson nawet może tu pasować

nnn_nnn

Jakiej wojny płci ? O czym ty bredzisz ? Jakich ras ? Całkowicie cię nie czaje… komiks raczej wiernie oddaje głowna postać, robi to z szacunkiem….

Bruc3k

jestes jak pijane dziecko we mgle.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

A ty jesteś chyba pijany cały czas

nnn_nnn

To moze dasz jakieś konkrety

Bruc3k

Mieszkasz w jaskini? Nie wiesz jakie produkcje dostają finansowanie i co jest obowiązkowe dla aktorów producentów i scenarzystów?

Bruc3k

lemingu. jest takie cos jak EGS do ktorego musza sie stosowac wszelkie wspolczesne produkcje wyproduklowane na patologicznym zachodzie. bez wysokiego EGSu nie ma finansowania, nie ma nagrod, ale masz za to wszelkiej masci medialny canceling/cenzure czyli zero mamony. do Black Adama standardowo przemycili rowniez inkluzje rasowa i upolitycznili kontekst calego filmu jeszcze bardziej niz w durnym komiksie o tej grupie faszystowskich superbohaterow ratujacych amerykanski styl zycia :) banda lemingow bez edukacji i wiedzy o swiecie.

nnn_nnn

Zawsze możesz się przerzucić na polskie komedie romantyczne. ;)

Radek_Traczyk

W ogóle nie oglądam filmów powstałych po 2015 roku.

nnn_nnn

Twój profil mówi co innego, więc nie czuj się specjalny xD

ocenił(a) film na 8
phinecraft

I zaorał xD

ocenił(a) film na 8
nnn_nnn

Skoro nie oglądasz filmów po 2015 to co robisz w komentarzach pod filmem z 2022 roku? XD

Mateusz__25

nie muszę na szczęscie oglądać filmu, zeby wiedzieć jaką agendę realizuje. wystarczy opis i zwiastun.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Naprawdę trzeba się solidnie powyginać, żeby wśród mnóstwa wad tego filmu wyciągnąć akurat takie wyimaginowane bzdety.

Raker_filmweb

patolemingoza objawowa skutecznie chroni przed dysonansem rzeczywistosci. fajne zycie musza miec takie konformujace lemingi.

nnn_nnn

mój drogi zawsze masz wybór : NIE OGLĄDAJ !!!

ocenił(a) film na 9
nnn_nnn

Jaka wojna plci I ras????

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Rozmowa z nimi to jak gra w szachy z gołębiem. Nawet gdy podasz argumenty, zrzucą je z planszy ;) W pełni się zgadzam z Twoim zdaniem.

BlueOne

wyprane mózgi.

nnn_nnn

Niesprawiedliwa ocena. Ja, który jestem wyjątkowo cięty na takie zabiegi w ogóle w przypadku tego filmu nie zauważyłem specjalnej promocji.

greedo23

bo juz nawet tego nie zauważasz. jest to tak powszechne.

greedo23

bo nie masz pojecia czym nawet jest EGS score. w Polsce tez juz powoli wchodzi to badziewie. tak samo jak inkluzja rasowa, ktora definiuje obsade kazdego filmu. nie spelniasz EGSa to nie dostaniesz finansowania albo pozwolenia na dzialalnosc albo wlepia Ci kare i zcanceluja w calym mainstreamie. masz swoj perfekcyjny swiat lemingow.

ocenił(a) film na 2
nnn_nnn

bo to "czarna" komedia, dosłownie, aż ekran mi pociemniał :) Ogólnie masakra, woke , broke, dno i metr mułu

davidns

mam nadzieję, że silne kobiety masowo zgłoszą się na wojnę. ;)

nnn_nnn

A ja wogule nie rozumiem o co całą ta afera? Czarny, biały, żółty czy czerwony?
Mężczyzna kobieta? O co chodzi? Człowiek to człowiek. Bohaterem może być każdy. Ważne dla tego typu filmów żeby były pełne akcji i miały nieźle efekty specjalne. A ten film to wszystko ma i dla tego ogląda się go świetnie.

asia656

No właśnie na takich jak ty oni bazują. Kształtują nowego człowieka, któremu jest wszystko jedno. Tymczasem agenda jest jedna - pokazuje się białego mężczyznę ZAWSZE jako bydlaka i przestępcę. Ewentualnie idiotę.

nnn_nnn

Ale gdzie w tym filmie widzisz białego mężczyznę idiotę i bydlaka ?

asia656

Korporacja wykorzystujaca afrykańskie panstwo z filmu to oczywiście biali.

nnn_nnn

Tyle że to nieprawda, nie ma nigdzie tego pokazane. Główny zły w filmie nie jest nawet biały i pochodzi z tego wykorzystywanego państwa.

Wironin

oglądałeś ten film w ogóle? jedna z pierwszych scen. kolesie przy pojazdach wojskowych są oczywiście biali.

nnn_nnn

A w innych są czarni i co teraz?

Wironin

Czarny nigdy nie jest negatywnym bohaterem. tak samo jak LPG. Źli są wyłącznie biali mężczyźni. tak pisze się od kilku lat praktycznie wszystkie scenariusze.

Wironin

lemingi ktore maja zerowe pojecie o kolonializmie na swiecie wypowiadaja sie jaki to apolityczny film zobaczyli :D genialne.

asia656

i wlasnie dlatego, ze ludziom nie robi to roznicy to przemycaja do filmow coraz wiecej inzynierki spolecznej. teraz mamy generacje lemingow ale spokojnie. nawet wy docenicie w pelnii owoce wlasnej naiwnosci kiedy zobaczycie kolejna generacje idiokratow.

ocenił(a) film na 10
nnn_nnn

Jak ten film jest nudny to film kobieta w oknie będzie pasował do twojego gatunku

nnn_nnn

durny pajacu to lewactwo wymusza poprawność rasową i polityczną nie USA

nnn_nnn

Nudne to jest takie czepialstwo, nie oglądałeś filmu to po co się tu wypowiadasz chłopcze, aż taki sflustrowany jesteś? Żeby od razu po obejrzeniu zwiastuna przyjść i płakać na filmwebie... Moim zdaniem konflikt między Liga sprawiedliwych a ich pojęciem pokoju na świecie kontra krajów bliskiego wschodu jest tutaj bardzo dobrze pokazane, aż dziwne że amerykańska produkcja trochę uderzyła w swoją pierś, przyznając że wpieprza się w sytuację obcego kraju nie rozumiejąc tak naprawdę jego problemów, ciekawe spojrzenie w filmie tego typu.

Ann_12345

Oglądałem film, a ty niczego nie rozumiesz. Hollywood i inne lewackie srodowiska od lat pracują przeciwko własnemu krajowi.

nnn_nnn

To się zdecyduj w końcu, bo z Twoich pierwszych wypowiedzi wynikało że obejrzałeś jedynie zwiastun, bo nie oglądasz produkcji po 2015 r...
Co tylko podsumowuje jakim jesteś hipokryta i masz dziury w myśleniu logicznym, łatwo Tobą mogą zmanipulować wszystkie osoby które podkreślają beznadziejność dzisiejszego świata, a prawda jest taka że się go boją i nie rozumieją dlatego uciekają w te idiotyzmy i teorie spiskowe. Z góry uprzedzam, nie będę Ci odpisywała na atak, który zapewne nastąpi jak zobaczysz ta wiadomość:)

Ann_12345

"chłopcze", płakać"" - język miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones