PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 065
ocen
5,4 10 1 33065
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

Fanom się podoba na całym świecie a krytycy spłakani, że gówno film

Marcel_03

Urodziłeś się wczoraj? Nie zauważyłeś, że teraz każda nowa "hitowa" produkcja, która wychodzi ma sprzeczne oceny tzw "krytyków" i fanów. Nie oszukujmy się żyjemy w świecie gdzie recenzje są kupowane na masową skale. Patrz tutaj, recenzja krytyków jest 2x słabsza to po prostu gigantyczna przepaść. Krytycy są teraz nic nie warci i szkoda na nich nawet spluwać, można ich wywalić na śmietnik historii za to czym się stali i jak się sprzedali.

ocenił(a) film na 7
Regusek

so true bro

___Shadow___

bo krytycy gówno wiedzą ... dlatego dla nich to gówno film :)

użytkownik usunięty
Regusek

No pewnie wszyscy krytycy na filmwebie są przekupieni co do jednego i dlatego dają słabsze oceny

w ogóle nie jest to zasługa tego że po 20 latach dogłębnego zajmowania się kinem wiedzą o nim i o tym co powinno prezentować znacznie więcej niż ty, żyj dalej w tej nieświadomości wieśniaku

Tak 20 lat oglądania filmów, zajmowania się tylko nimi sprawiło, ze odkleiło to ich od normalnego życia i obiektywnego spojrzenia na film, jesteś tego najlepszym przykładem. Wyzywasz mnie od wieśniaków przekonany o swojej wyższości i posiadania jakiejś mitycznej wiedzy na temat filmów, której nie posiadają tzw "wieśniaki" jak ja. Tkwij sobie dalej w tym przeświadczeniu i oglądaj swoje pikselki bo mogłoby się okazać, że w realnym świecie jesteś przy mnie nikim. Jesteś taki oświecony, że blokujesz własne konto i oceny, wstydzisz się czegoś? Ślepy by zauważył kosmiczne różnice w ocenach, pomiędzy krytykami, a widownią mimo, że jeszcze tak z 5-6 lat temu coś takiego nie miało miejsca na taką skalę, ale widać jak narcyzm wbije do głowy to się tego nie widzi.

użytkownik usunięty
Regusek

nie narcyzm, tylko rozwój intelektualny wynikający z dogłębnej analizy kinematografii, uznaj pokornie ze ci ludzie wiedzą lepiej jako spece niż zwykły człek jak ty

ocenił(a) film na 3
Marcel_03

Jestem wielkim fanem filmów o superbohaterach, ale ten film to jakaś pomyłka, stek bzdur bez ładu i składu...

ocenił(a) film na 1
Marcel_03

To jest przede wszystkim poprawne politycznie gówno niewarte uwagi. Aż dziw, że krytycy nie dali 100% na RT za samego Murzyna w roli głównej. Musieli się chyba pomylić.

ocenił(a) film na 5
NormalnyCzlowiekPolak

Chyba inny film oglądałeś...

Marcel_03

Raczej na odwrót :'D

użytkownik usunięty
Marcel_03

Wiesz, MCU robi jakiś film to od razu oceny w skali 5 - 10/10, DC coś robi (szczególnie jeśli to film DCEU) to od razu oceny w skali 1 - 4/10.

Marcel_03

Fani, krytycy - a zwykli widzowie? Zwykły gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones