PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 355
ocen
5,4 10 1 33355
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

Widziałem ten film jakiś miesiąc temu na testowym pokazie WB. Nie był wizualnie ukończony, spora ilość efektów była tylko „naszkicowana” w 3D poligonach, ale był złożony do kupy i muszę przyznać ze The Rock mnie tak bardzo nie irytował jak myślałem. 

hashman

To Ty tak prażoną kukurydzą w trzecim rzędzie szeleściłeś?

hashman

Wstydź się!

hashman

Jak się dostać na testowy pokaz wb? :)

Fanek_3

jest taka stronka 1iota, I tam od czasu do czasu można dostać bilety na pokazy testowe, przedpremierowe i premiery

hashman

Szczerze to nie wiem co Wy widzicie w oglądaniu szkicu, kiedy w swoim czasie film wygląda lepiej. Tak bo szybciej. Serio?:)

propaganya

Wiesz bo za darmo, potem trzeba sobie zadać pytanie czy po tym demie warto jest iść na ukończony projekt jeszcze patrząc na oceny i recenzje oczywiście

propaganya

Ja nigdy nie patrzę na oceny i nie czytam recenzji przed seansem, nie chce iść do kina nastawiony na klapę czy arcydzieło przez czyjaś opinie, sam chce sobie zdanie wyrobić. A takie oglądanie testowe to rarytas, nie dość ze masz okazje zobaczenia filmu za free, miesiące przed premiera, to po seansie jest dyskusja z reżyserem i producentami filmu o wrażeniach z seansu. Pytają sie co się podobało a co nie, co byśmy zmienili itd. Dodatkowo popcorn i drinki serwują, a no koniec dostajesz $25 kartę podarunkowa na iTunes. Więc serio :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones