PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 292
oceny
5,4 10 1 33292
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

Ten film ma sporo wad. Humor wydaje się nie działać. Antagonista jest mało ciekawy. Podobało mi się jednak, jak przedstawiono postać Dr Fate'a. Był faktycznie ciekawy i scena, w której zdecydował dokonać bohaterskiego poświęcenia faktycznie działała. Możliwe, że mój zachwyt może być spowodowany trochę rozczarowaniem tym, jak przedstawiono Mar-Vella w "Captain Marvel" parę lat temu. Gdy ogłoszono, że ten film powstanie było pewne, że to Carol Danvers będzie głównym bohaterem, to oczekiwałem mniej więcej czegoś takiego, jak to. Problem nie było nawet to, że zmieniono mu płeć, tylko, że nawet nie była legendarnym super bohaterem, tylko naukowcem, która szybko została zastrzelona.

ocenił(a) film na 7
Burnham1

Dr. Fate został bardzo dobrze obsadzony i bardzo dobrze zagrany. W tym filmie także hawkman dawał radę. Antagonista słaby. Black Adam- The Rock( więc wiadomo było od początku jak wypadnie. Albo się tego aktora lubi, albo nie). Całkowicie zbędny Atom i Cyklone- nic nie wnieśli do fabuły. Cyklone- kręci się w slow-mo, a atom to taka trochę gapa.
Gdyby Sabbac był bardziej wymagający jako Champion piekieł i pozbytoby się młodych Herosów to mogłoby być lepiej. Na tle reszty Dr. Fate przedstawiony został fenomenalnie i odstawał kilka klas wyżej od reszty postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones