PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824945}
5,4 33 355
ocen
5,4 10 1 33355
3,6 18
ocen krytyków
Black Adam
powrót do forum filmu Black Adam

Tak naprawdę nie jest logicznie wytłumaczone, dlaczego wszyscy - zarówno Black Adam jak i reszta superbohaterów nagle odstawia w kąt swoje cele nadrzędne* i zaczyna priorytetowo traktować uratowanie losu Amona. Dla mnie to jest ckliwy motyw, ale totalnie nie usprawiedliwiony fabułą.

*Adam - początkowo zaspokajanie swoich chorych ambicji, banda superbochaterów - bycie żandarmem w świecie supermocy.

Daję 7, bo jednak poszedłem tam dla typowego marvela, czyli dużo efektów specjalnych i trochę dawki humoru, a tego nie brakowało na każdym kroku. No i całuski za liczne ukazanie Fiata 125p oraz ogólnie motoryzacji wschodnioeuropejskiej. ;*

ocenił(a) film na 8
Pawel_Unknow

Amon przypomina Black Adamowi swojego syna a reszta super bohaterów owszem ma Black Adama powiedzmy aresztować ale skoro dla nich ważne jest każde życie - nawet złoczyńców - to raczej dziwne by to było jakby nie przejęli się losem chłopaka - przynajmniej to jest moje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones