PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638}
6,2 5 350
ocen
6,2 10 1 5350
5,3 3
oceny krytyków
Billboard
powrót do forum filmu Billboard

tylko jakoś Piotr Fronczewski na kloszarda za licho nie pasuje:)

ocenił(a) film na 10
Koper_Zielona

Jeżeli chodzi o kino sensacyjne, to jeden z najlepszych polskich filmów. Ocena 6 to jakiś żart

ocenił(a) film na 9
Magnuson

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
Koper_Zielona

Mi sie piciu podobał kloszard memeja. A sam film no mocna 8 bo w Polsce czegoś takiego nie kręcilo się do tej pory

ocenił(a) film na 9
maciej2801

Niestety, a szkoda, bo film się naprawdę udał

użytkownik usunięty
Koper_Zielona

Mnie Piotr Fronczewski na kloszarda pasował. Film niezły, ale rewelacja nie była. Na film poszło mało osób. Szkoda, że film nie miał większego budżetu. Doskonale spisał się Paweł Kukiz.

ocenił(a) film na 9

Z Kukizem pełna zgoda! W ogóle Kukiz to powinien przy filmie zostać, bo świetnie wypadał, za to w polityce to... populizm i tyle. Niepotrzebnie się rozmienił

Koper_Zielona

Jednak wypada ostrzec, że nie jest to film dla wrażliwych osób, ani dla bardzo młodych. Pamiętam, że zacząłem oglądać ten film z nudów - leciał w nocy w TV. Kompletnie nie spodziewałem się takiej chorej jazdy i to, co zobaczyłem, wstrząsnęło mną. Ten film stanowi pewnego rodzaju podróż do świata i głów chorych sadystów, którzy zaspokajają się torturując bezradne ofiary. Umówmy się: nie każdy ma ochotę na takie tripy. Ja po tym filmie czułem się zbrukany i długo dochodziłem do siebie.

Poza wątkiem: Kukiz faktycznie był bardzo dobry.

Slimak_6

Fakt. Miałem podobne wrażenia po pierwszym obejrzeniu. Powinni przed projekcją dawać komunikat, że sceny nie są dla każdego, niektóre to rzeczywiście chora jazda, jak z jakiegoś darknetu (podobne wątki były w serialu "Glina" - ale bez dosadnego pokazywania).
Pewnie dlatego ten film nie jest ulubieńcem stacji telewizyjnych, choć poziomem też nie powala - scenariusz jest chaotyczny, choć sam pomysł był ciekawy.

ocenił(a) film na 10
Koper_Zielona

Świetnie zagrany film polski. W stylu amerykańskim. Teraz nie ma takich filmów. Bardzo ciekawy. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones