PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853612}
5,0 2 918
ocen
5,0 10 1 2918
BigBug
powrót do forum filmu BigBug

film jest bardzo ciekawie zrobiony, niesamowicie różnorodny, kolorowy, z dobrymi efektami, komiczny, zabawny, aktorsko świetny, mnie zadowolił pod każdym względem :)

Kasha

Dobra groteska, też mi się podobał

ocenił(a) film na 8
Kasha

W pełni zgadzam się z tą oceną. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Kasha

Zgodzę się szczególnie z grą aktorską, Dominique Pinon z którym zazwyczaj współpracuje Jean-Pierre dostał małą rolę, ale jednak był to satysfakcjonujący akcent, aktorki, które nie mają za sobą wielu produkcji - w filmie Nina i Jennifer, nie ustępowały wcale swoim bardziej doświadczonym koleżankom po fachu, zwłaszcza druga z pań. Większość postaci zaprezentowała szeroką gamę emocji, a mimika jest na bardzo wysokim poziomie. Dla mnie jedyny mały minus to gdy ma miejsce całe ubezwłasnowolnienie jest ujęcie z Monique patrzącą sugestywnie na widza i trochę za szybko jest przejście - wygaszenie do sceny w nocy. Mogli to bardziej zaakcentować. Co do humoru i dialogów to bliżej mi było do robotów, niźli do ludzi - rozumiałem ten humor, wiedziałem kiedy postacie żartują, co jest satyrą co rozładowywaniem atmosfery, jednak nie było mi do śmiechu, poza krótką rolą ww. Dominique Pinon, gdyby ten film powstał kilka lat temu to może byłoby to bardziej zabawne, ale w tych czasach coraz bliżej nam do świata, w którym ludzie będą jeść robaki i wszystko będzie na subskrypcje.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Kasha

Film jest okropny. Jak Jetsonowie. Przedstawianie świata trwa pół-godziny, chociaż zmieściliby się w pięciu minutach. Nie mogłem uwierzyć, że to Jeunet.

ocenił(a) film na 8
barsztik

bo to nie ten typ filmu jakiego oczekujesz, to satyra (groteska) dla estetycznych "smakoszy", nie jest tak bardzo istotna akcja, jako taka, lecz emocje i właśnie cała oprawa, obrazowość, stylistyka, to właśnie takie małe, niby drobne, niuanse mają przyciągać wzrok, tu szczegóły (nieco przerysowane) grają pierwsze skrzypce i atmosfera jakby wyjęta z "The Grand Budapest Hotel"

Kasha

Zapomniałeś jeszcze o scenografii, która jest genialna! Nawiązania do mody z lat 50 tych pieszczą oczy.

ocenił(a) film na 4
Kasha

Ten film jest nudny w opór, a finał jest po prostu tragiczny. Zgadzam się, że film wygląda świetnie, zgadzam się z dobrą grą aktorską, zgadzam się że efekty specjalne wykonane są bardzo dobrze. Tylko, że fabularnie ten film jest po prostu zły. Tam nie ma czego zbierać.

Kasha

tylko że kompletnie bez sensu

ocenił(a) film na 9
Kasha

ten mnie to zdziwiło, przecież ten film jest doskonały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones