PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868630}

Biały szum

White Noise
5,3 10 011
ocen
5,3 10 1 10011
5,7 20
ocen krytyków
Biały szum
powrót do forum filmu Biały szum

Za dużo i za powierzchownie. Konsumpcjonizm, katastrofa ekologiczna, nadużywanie farmaceutyków, egzystencjalny strach przed śmiercią. Gatunkowo to samo - satyra, kino familijne, katastroficzne, społeczne, czarna komedia. Jeden wielki rozgardiasz i zamieszanie. Jeżeli miał w pełni oddać to, co jest w tytule to osiągnął pełny sukces.
Nawet Adam Driver nie uratuje filmu, gdy postaci wydają się nierealne i nieprawdziwe.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

W punkt. Mnie też zmęczył ten melanż gatunkowy. Poszczególne sceny były bardzo dobre (np. wykład o Presley'u, w który wcina się Driver albo ten sen/nie sen o obcym mężczyźnie w fotelu i w łóżku - nieźle się wystraszyłam), ale jako całość to się nie sprawdza. Finał rozczarowujący. Czekałam na coś przełomowego, a tu takie słabe puff... Może tak też było w książce, nie wiem, nie czytałam. W ogóle to chyba miałam za duże oczekiwania wobec tego filmu - po genialnej "Historii małżeńskiej".

ocenił(a) film na 5
Kalina1710

Chętnie przeczytam książkę, ale jest niestety trudno dostępna. Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Fakt. W moim mieście tylko w jednej filii MBP, jeden egzemplarz. W najbliższym czasie zamierzam wypożyczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones