PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4166}

Białe piaski

White Sands
6,3 2 063
oceny
6,3 10 1 2063
Białe piaski
powrót do forum filmu Białe piaski

Przepięknie nakręcony filmik... Miło popatrzeć na tak dobre zdjęcia... Niestety trochę gorzej z fabułą-przekombinowali moim zdaniem... Rourke jak zwykle bezbłędny:)

ocenił(a) film na 8
anielskooki85

zgadza się zdjęcia są znakomite.. najbardziej podoba mi się zam początek jak Defoe jedzie jeepem na miejsce zbrodni i pokazują piękny kanion a wszystkiemu towarzyszy klimatyczna muzyczka.. oglądałem ten fragment kilka razy tak mnie zachwycił :) Miki spoko ale to i tak był już schyłek klasycznego Mickeya niestety..

anielskooki85

Nie przypominam sobie ani jednego filmu z Rourke ktory by mial slabe zdjecia: 9 i pol tygodnia, Nie modl sie za umarlych, Bullet, Homeboy...masa tego....

ocenił(a) film na 6
anielskooki85

Prawdę mówiąc , dziś po prawie 20 latach od powstania ''Białych Piasków'' , śmiało można powiedzieć że film ten nadal dobrze się ogląda. Gra , młodych wtedy jeszcze aktorów (zwłaszcza jak dla mnie Willem Dafoe ) , świetne zdjęcia jak tu już wspomniano i na prawdę ciekawa intryga to główne zalety tego filmu.
Może nie jest to dzieło wybitne w swoim gatunku , ale z pewnością jest to kawałek solidnego i wciągającego w fabułę thrillera. Jak dla mnie 7/10.
Ps . moim zdaniem najlepsze i najciekawsze thrillery powstały właśnie w latach 90-tych. Dziś jeżeli chodzi o ten gatunek dobry obraz w kinie to rzadkość ... niestety.
Czy może ktoś polecić dobre filmy (thrillery) które powstały w ostatnich latach i które warte są poświęcenia im uwagi?
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
djrav77

"to nie jest kraj dla starych ludzi", "memento"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones