PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 814
ocen
7,2 10 1 113814
5,4 12
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

mściciel z castoramy

ocenił(a) film na 2

ja pier-dole co za gniot dla dałnuf.

ocenił(a) film na 9
ESOX666

problemy masz ze soba

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

czyli masz... lekcja kulturki by się przydała

ocenił(a) film na 9
ESOX666

i lekcja ortografii rzecz jasna

ocenił(a) film na 2
slitek1

Zdanie zaczyna się z dużej litery, analfabeto. Tępa morda będzie mnie pisowni uczyła...

ocenił(a) film na 9
ESOX666

powstrzymam się od wyzwisk ale opinia takiego troglodyty nikogo nie interesuje... na pisanie z dużej litery trzeba sobie zasłużyć... i nawet wyzywać nie potrafisz - dziecko skrzywdzone przez los... współczuję.

ocenił(a) film na 8
ESOX666

Mnie się podobał :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 1
ESOX666

Warto bylo obejrzec film żeby później móc docenić ten komentarz!

ocenił(a) film na 5
ESOX666

nawet nie mściciel z castoramy tylko mebel z castoramy, Denzi gra tak bardzo drewnianie że aż ten ruski cwaniak jest od niego o niebo lepszy, gość chyba nie jest człowiekiem tylko robotem bo przez cały film nie popełnił nawet najmniejszego błędu w działaniu...druga rzecz to CIA w tym filmie, kobieta mówi że jest już od wszystkiego odsunięta i niczego nie może się dowiedzieć, po czym zmieniają temat i w kolejnej scenie ona Denzelowi daje informacje...skoro tak łatwo ODSUNIĘTA osoba wyniosła sobie dane z CIA to co to za tajna agencja rządowa...i takich wkurzających głupot są tony podczas 2 godzinnego seansu.

ocenił(a) film na 2
ParkerLouis

No niestety racja.

ocenił(a) film na 6
ESOX666

Prędzej z magazynu ikei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones