PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 556
ocen
7,2 10 1 113556
5,4 11
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

bardzo nierówny film

ocenił(a) film na 7

so momenty w szczególności po (SPOILER) wysadzeniu kontenerowca gdy film wręcz odpycha od ekranu swoją amatorszczyzną ale są też momenty genialnego kina akcji
suma sumarum warto zobaczyć w wolny wieczór choćby na postaci Denzela
7/10

ocenił(a) film na 8
peeszet

summa summarum

ocenił(a) film na 7
Orgelbrant

dzięki :) poprawię się na przyszłość
a z tym "so" to musiała być literówka :D

ocenił(a) film na 7
peeszet

Zgadzam się trochę przekoloryzowany gdyby nie Denzel pewnie dał bym niższą ocenę a tak 6.5

użytkownik usunięty
peeszet

Na mój gust przekombinowany, te akcje z czytaniem książki po nocach, przyjaźń z prostytutką... nie kupuję tego. Wygląda jakby ktoś na siłę chciał stworzyć głębsze dno w filmie akcji. Dodatkowo przy samych scenach akcji przeprowadzano je w stylu "pozabijam zbirów narzędziami, które mam pod ręką, bronią byłoby zbyt mainstreamowo". Brakowało mi tylko, żeby nagle pojawiło się logo firmy sprzedającej narzędzia i tekst: "Z naszymi narzędziami możesz wszystko!". Co ciekawe film akcji z tego samego roku - John Wick, który wymienionych przeze mnie wad nie ma i wbrew pozorom taktuje widza dużo poważniej nie udając filmu, którym nie jest ma na filmwebie wyraźnie niższą ocenę. Ludzie to jednak lubią...

Czytanie po nocach jak i przyjaźń z prostytutką (zresztą od tego się cała przygoda zaczyna) w mojej ocenie robiło klimat, pokazujący dwie twarze człowieka, za dzień sympatyczny wesoły człowiek (sceny w magazynie) a wieczorem dusza samotnika. Dodatkowo człowiek cierpiący na bezsenność, uwierz, nie wie co ze sobą zrobić.
Zgodzić się jednak muszę że troszkę przekombinowali, miałem wrażenie czym dalej w las tym ocena spada i bardzo zawiedziony byłem końcówką, jakby nagle nie wiedziano co zrobić ze scenariuszem i nagle, bach zakończyło się z hukiem.

peeszet

Nierówny? To obejrzyj drugą część. Wtedy zobaczysz, że 1 jest rewelacyjna...

moscu

Ale nie trzeba oglądać drugiej części, by zobaczy że jedynka jest nierówna :)

peeszet

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones