PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 814
ocen
7,2 10 1 113814
5,4 12
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Dobry

ocenił(a) film na 8

Porównując dwa filmy o podobnej tematyce, nakręcone w podobnym czasie, czyli John Wick i właśnie Equalizer, to zdecydowanie wygrywa w tej konfrontacji film z Denzelem. O wiele bardziej mi przypadł do gustu, niż John Wick, gdzie ze znużeniem oglądałem kolejne sceny. "Bez litości" trochę mi przypomina "Uprowadzoną", ale pierwszą, czyli najlepszą część. Generalnie film 7/10.

ocenił(a) film na 3
ZwiastunNocy

A mi dokładnie odwrotnie. Sztuczność scen walki w Equalizerze w porównaniu do świetnie wykonanych scen w Wicku - oczywista. Miałam wrażenie, że Denzel w ogóle nie musi wkładać wysiłku w pokonanie wroga co jest oczywistym idiotyzmem. No ale w takich sytuacjach zatrudnia się operatora kamery z Parkinsonem i załatwione. W Wicku sceny akcji są pięknie śledzone jednym ujęciem kamery a Keanu po kręceniu filmu faktycznie był posiniaczony i pokaleczony. Fabuła tu i tu gorzej niż średnia ale nie o to w tych filmach chodzi. Wick ZDECYDOWANIE wygrywa tę konfrontację.

ocenił(a) film na 8
koordynator

No i ok. Masz swoje zdanie, ja swoje i tak pozostanie :)

ocenił(a) film na 8
ZwiastunNocy

Też przyznaję mu 7/10, bo mocno przesadzili z końcowymi scenami akcji, a szkoda bo film miał szansę pretendować na bardzo dobry. Szczególnie dobrze wypada rola czarnego charakteru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones