PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013518}

Bestie

As bestas
7,2 4 088
ocen
7,2 10 1 4088
7,4 17
ocen krytyków
Bestie
powrót do forum filmu Bestie

Niezły ale...

ocenił(a) film na 7

Przyznam że uwielbiam takie filmy, bardzo gęsta atmosfera, praktycznie od poczatku było czuć napięcie które stopniowo wzrastało wraz z krokami głównego bohatera oraz braci. Miałem dać ocene 8 ale jak dla mnie od momentu śmierci Antoine film stanął, stał się nudny. Oczywiście był pokazany dramat Olgi która wiedziała że jej mąż został zabity a mimo to złudnie wierzyła i go szukała. Chyba jestem zwolennikiem rewanżu i zemsty i już nawet wolałbym żeby bezczelnie weszła do domu i strzeliła im w głowy niż tylko czekała na niewiadomo co. Swoją drogą ciekawe że po rozmowie z matką, nagle ciało zostało odnalezione

ocenił(a) film na 8
czyjasniePanie

a mi właśnie ta część mega przypadła do gustu: kobieta zostając sama w domu, w sąsiedztwie morderców męża, udowadnia ogromną miłość do partnera. ich córka podsumowuje to komentarzem w łazience. a z kolei rozmowa z matką braci to kolejny dowód miłości - poprzez wybaczenie. podoba mi sie spokój i opanowanie olgi - powoli, do celu, ucząc się jak nie dać sobie w kaszę dmuchać (sytuacja z owcami).

ocenił(a) film na 7
tynszon

Może i prawda, pewnie kwestia kto czym się kieruje, emocje i chęć zemsty zawsze działają na widza, wzbudzają duże emocje i wywołuja oczekiwanie działania, tego mi zapewne brakowało aczkolwiek faktycznie zachowanie Olgi było bardzo spokojne, zdroworozsądkowe

tynszon

I tak też było naprawdę, bo zwłoki znaleziono po 4,5 roku

ocenił(a) film na 8
tynszon

Też do pewnego momentu postawa Olgi mnie trochę irytowała,ale końcowa scena diametralnie to zmieniła,pokazując zadowolenie malujące się na jej twarzy, które bardzo dużo mówiło...

czyjasniePanie

Super, że jesteś miłośnikiem rewanżu, ale film jest oparty o prawdziwą historię, która wydarzyła się w 2010 w miejscowości Santoalla i opowiada o niej też dokument o tym samym tytule

ocenił(a) film na 7
nietzsche

Dobra ciekawostka, tego nie wiedziałem, aż poszukam

ocenił(a) film na 7
nietzsche

Bracia dostali wyroki?

ocenił(a) film na 3
duzers78

https://thedesertarchives.com/a-death-foretold-in-spain . tu masz jak było naprawdę , film to w sumie fikcja - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami , tam grubsze sprawy były . został zastrzelony przez niepełnosprawnego brata

ocenił(a) film na 3
brof

wcześniej byli przyjaciółmi , potem Holender , nie francuz , zaczął kombinować pod siebie

ocenił(a) film na 3
brof

żadnych domów nie robił za darmo , był biznesmenem , dostał ziemie i wpływy. a o żonie wiadomo tylko że tam została do dzis , brat dostał 3,5 roku bo niepełnosprawny i nie wiem czy jużnie wyszedł

czyjasniePanie

W nic nie wierzyła, szukała ciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones