PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642090}

Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

Berserk Ōgon Jidai-hen II: Doldrey Kōryaku
7,6 2 527
ocen
7,6 10 1 2527
Berserk Ōgon Jidai hen II: Doldrey Kōryaku
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen II: Doldrey Kōryaku

Zdecydowanie lepiej

ocenił(a) film na 9

Pierwszy film podobal mi się pod względem wizualnym, a zdecydowanie mniej pod względem
fabularnym - wydaje mi się że fabuła była zbyt "serialowa' i wszystko było zbyt pocięte. Tu jest
zdecydowanie lepiej. Większa interakcja między hawkami, niesamowite sceny akcji i bardziej
zamknięty scenariusz. Czekam na kolejne części - a szczególnie 4 wzwyż ;)

ocenił(a) film na 8
barin10

Na razie wiem tylko o trzecim filmie, to będą jeszcze następne?!! 8D O Matko! żeby tylko to była prawda, niech zrobią jak najwięcej. Chociaż przy oglądaniu tego co chwilę zaskakiwali mnie swoją interpretacją treści, że tak powiem xD. Jakbym miała wypisać tutaj wszystkie moje zarzuty to by miejsca brakło. I co na balu robiła Farness???

ocenił(a) film na 9
natka505

Farnesse i Puck to wlasnie zajawka do kolejnych filmów. Są w planach, ale pod warunkiem że tym powiedzie się w box officie. Miejmy nadzieję że się uda :)

ocenił(a) film na 10
barin10

AAAAAAAAA!!! Nie masz pojęcia jak bardzo jestem teraz zainteresowany ta sytuacja! :D kurde ile ja bym dal żeby wypościli następne części ale pod warunkiem ze zgodnie z manga czyli bardziej fantasy. Berserk to najlepsze anime i manga jakie kiedykolwiek oglądałem/czytałem, a oni robią to jeszcze w takie zaj..... jakości :)

barin10

Seria Golden Age miała być trylogią i taka też bedzie, ale sagę pociągną dalej... Po co inaczej pokazywali by tych wszystkich bohaterów w napisach początkowych? Co do boxoffice to z chęcią bym kupił lub poszedł do kina zamiast kraść z sieci, ale nie ma jak ani gd\zie...

ocenił(a) film na 7
Turkisz80

Z tego co gdzieś przeczytałem(dowodów niestety nie mam :

LxDead

Trzy części już są, a o serialu nie słyszałem:/ W ogóle nawet żadna manga się nie pokazała od kilku miesięcy...

ocenił(a) film na 7
Turkisz80

Bo Miura się opieprza :D Mam nadzieję że serial wyjdzie i będzie kontynuował historie krucjaty Guttsa. Mnie n.p w pierwszej filmie zawiodło to że nie zaczęli tego tak jak serialu, mogliby pokazać jak zabija wężowego Lorda i zacząć historie już normalnie. W serialu zadziałało to na mnie piorunująco, mamy gościa, bez ręki, bez oka, który chce się zemścić na jakimś Gryfithcie który jest królem, i poluje na jakichś apostołów a potem pokazują nam jak do tego doszło :D Świetny chwyt fabularny :)

LxDead

Muira musiał zachęcić jakoś do swojego tytułu. Aczkolwiek po przeczytaniu całości bardzo mi się podobała cała jego historia włącznie z tym jak się urodził i został znaleziony przez najemników Gambino. To drzewo i jego matka i w ogóle... Tego chyba najbardziej brakowało w tym pełnometrażowym Anime.

ocenił(a) film na 7
barin10

Wygląda ładnie , ale potworne ilości historii lądują w koszu :(

ocenił(a) film na 7
uber_k

Tyle ciekawych wydarzeń woleli uciąć, żeby zrobić chyba z 10-minutową scenę z rysunkowymi cyckami, która nawet w serialu trwała chyba z minutę...ehh. No ale w zamian walki faktycznie widowiskowe i tylko za fajne ich przedstawienie mają ode mnie dobra ocenę, bez sentymentu do mangi i anime filmowy berserk zasługuje na jakieś 4-5...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones