PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35904}

Berlin: Symfonia wielkiego miasta

Berlin: Die Sinfonie der Grosstadt
7,5 1 644
oceny
7,5 10 1 1644
7,8 12
ocen krytyków
Berlin: Symfonia wielkiego miasta
powrót do forum filmu Berlin: Symfonia wielkiego miasta

szacun...:D

ocenił(a) film na 10

Swietny...Zdaję sobie sprawę,że nie widziałam tego filmu niejako "w całości",ale już wiem,że film jest naprawdę wyjątkowy.Arcydzieło.

Obejrzę go na pewno jeszcze raz,w oryginale,jeśli tylko uda mi się go jakoś dorwać.Zetnęłam się z nim na festivalu "focus:berlin",gdzie Jan Jelinek grał na żywo swoją interpretację dźwiękową do tego filmu...To było coś niesamowitego,ten duet,uwierzcie.
Dobrze,że nikt wtedy na mnie nie patrzył (nie wiem zresztą,wtedy moja uwaga była skupiona w 18726% na filmie i muzyce!),bo prawdopodobnie miałam na twarzy albo idiotyczny uśmiech totalnego błogostanu,albo szczęka opadała w okolice podłogi...(Nie wiem jak było,wnioskuję zawsze po filmie-po bólu mięśni okrężnych ust i żuchwy;-))

Klasa...Duży "szacun" dla tego filmu..

pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Iguhaaa

To ja, z przyszłości (jest 6V24 r.). Od miesiąca nowa na telewizyjnej platformie naziemnej stacja, ViDoc Tv emituje ten film rano, niemal każdego dnia. Taki jest początek tej Tv, a przez jakiś czas nie mogli w kwietniu emitowac reklam, wcześniej zapłacili miliony za emisję, więc pewnie oszczędzają poprzez powtórki. Jest okazja do obejrzenia filmu wiele razy, a warto choćby dla szczegółów codzienności, jak moda, technika, itd., które można porównać z XXI wiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones